Google'i uus projekt muudab tööintervjuud eriti piinlikuks

 (72)
Google'i uus projekt muudab tööintervjuud eriti piinlikuks
Foto: Vida Press

Tehnoloogiahiid Google töötab uue töösaidi Google Hire kallal, mis võimaldab ettevõtetel nuhkida oma uute potentsiaalsete töötajate otsinguajaloos.

Juba täna läheb iga tööandja enne potentsiaalse uue töötaja tööintervjuule kutsumist Google'isse ja uurib inimese tausta, vahendab news.com.au.

Nüüd on Google'il käsil projekt Google Hire. Võimalik, et see projekt võimaldab tööandjal töötaja taga nuhkimises minna liiga kaugele.

Väidetavalt saab Google Hire'is olema värbamistööriist sarnane LinkedIn'ile - siiski, saadaval saab see olema vaid Google'i konto kaudu sisse loginud kasutajatele.

Kõik sinu otsinguajalugu ja toimetused Google'i keskkondades on salvestunud siis, kui oled oma Google'i kontoga sisse logitud. Seal on olemas nii sinu otsinguajalugu kui ka Youtube'i kontol tehtu. See annab sinu tulevasele tööandjale sinust eriti alasti pildi.

Tehnoloogiasait Axios kirjutab, et kõnealune tööriist on esialgu veel testfaasis. Muuhulgas võimaldab see tööandjatel postitada töökuulutusi ja võtta vastu uutele töökohtadele kandideerijate avaldusi.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias