GRAAFIK | Ühes piirkonnas hingavad üksteisele kuklasse Ülemiste, T1 ja Sikupilli keskused. Kellel on kõige rohkem ruumi ja parimad poed?

 (137)

Puhtalt numbrite põhjal on kõige paremat kaubanduskeskust raske välja selgitada, kuid siin on ülevaade, mida iga keskus pakub.

Tallinna Ülemiste piirkonnas huvitav situatsioon - üksteise külje all võistlevad klientide nimel kolm kaubanduskeskust. Mõtled, kuhu minna? Võib-olla aitab sind see graafik.

Ülemiste keskus on pärast 2019. aastal valmivat laiendust kõige suurem kaubanduskeskus piirkonnas (ja tegelikult ka terves Eestis). Kokku on seal ligi 200 kauplust, sama palju on ka T1 Mall of Tallinnas.

Kaupluste valikul pole mõistagi kõiki kajastatud, vaid tehtud teatud valik, mis põhineb kaubamärgi tuntusel Eestis, populaarsusel ja uudsusel. Näiteks T1 paistab moe puhul keskenduvat kõige enam Itaalia brändidele, mida Eestis varem nähtud pole, kuid toitlustusest leiab mitmeid tuttavaid nimesid nagu näiteks Tokumaru ja Gustav.

Sikupilli on kolmest keskusest kõige väiksem, kuid teeb teistele mõnes mõttes teenuste vallas isegi ära, näiteks on seal riiete keemiline puhastus, mida teistest keskustes ei ole.

Milisesse keskusesse seaksid kõige meelsamini oma sammud sina?

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias