Hakkabki pihta: esimene Statoili tankla muudeti Circle K-ks

 (122)
Hakkabki pihta: esimene Statoili tankla muudeti Circle K-ks
Foto: Circle K

Cricle K Eesti alustab Statoili teenindusjaamade uuele brändile üleviimist. Esimene tankla, mis värvi vahetab, on Via Baltica trassil asuv Märjamaa teenindusjaam, mis ühtlasi kasvas kolm korda suuremaks.

“Statoili teenindusjaamade üleminekuprotsess Circle K värvidesse algab kevadel, kuid praktilistel kaalutlustel otsustasime Märjamaa teenindusjaamas juba nüüd meie uue kaubamärgi kasutusele võtta – nii on klientidel rohkem aega uue nimega harjuda ning meie saame uue brändi elemente enne suurprojekti testida,” märkis Circle K Eesti peadirektor Kai Realo.

“Statoili teenindusjaamade üleminek uuele Circle K kaubamärgile on ettevalmistusfaasis ning see saab olema sujuv, kuni sügiseni kestev protsess. Kaubamärgi vahetus on kliendi jaoks eelkõige siiski vaid nimevahetus ning kõik meie senised tooted ja teenused jäävad alles,” tähendas Realo. „Ka ei ole selle projekti tõttu plaanis mingeid muudatusi ei teenindusjaamade ega ka töötajate arvus.“

Märjamaa teenindusjaama ehitustööde raames rajati täiesti uus teenindusjaama hoone, mille tulemusel suurenes Circle K mugavuspoe pind 160 m2-ni. Samuti muutis asukohta ja laienes sõiduautodele suunatud tankimisala ning paranes teenindusjaama üldine parkimiskorraldus.

Nimelt on uue kontseptsiooni kohaselt Märjamaa teenindusjaamas klientide mugavamaks teenindamiseks võimalus oma auto peale tankimist peatada või parkida otse maja ette, takistamata sealjuures teiste klientide ligipääsu tankimisalale. Kuna teenindusjaam asub tiheda liiklusega Via Baltica ääres, siis uuendati ja laiendati ehitustööde käigus ka veoautode tankimis- ja parkimisala.

Seotud lood:

Võttes arvesse Statoili / Circle K mootorikütuste tootevalikut, on Märjamaa teenindusjaamas klientidel võimalik igast tankurist soovi korral saada kogu mootorikütuste sortimenti ehk kolme erinevat miles ja milesPLUS mootoribensiini ning miles ja milesPLUS diislikütust.

Võrreldes seniste Statoili jaamadega on Märjamaal kasutusel senisest ulatuslikum toiduvalmistamise ala, mis võimaldab tulevikus oluliselt laiendada nii tootevalikut kui tõsta teeninduskiirust. Teelolijate meeleheaks sai Märjamaa mugavuspood Statoili jaamadele tavapärase aknaaluse istumisala, kus kliendid saavad vajadusel ka oma nutiseadmeid laadida. Kohvisõpru hakkab teenindama kolm kohvimasinat, jäätisekokteili masina kõrvale lisandus värske apelsinimahla masin.

Lisaks on Circle K pood esmakordselt varustatud ka erinevate digitaalsete ekraanidega, andes seeläbi võimaluse toidupakkumisi klientidele kiirelt ja interaktiivselt tutvustada. Kuna teenindusjaama hoone muutus oluliselt suuremaks, lisati klientide paremaks teenindamiseks ka tualettruume ning esmakordselt Statoili /Circle K jaamas ka maantee teenindusjaamale kohane dušširuum.

Märjamaa poes on klientide ootustele vastu tulles kasutusele võetud ka uudne iseteeninduskassa, mis annab kiirust ja mugavust hindavatele klientidele võimaluse ekraanil kuvatud tootevalikut või toodete triipkoode kasutades oma kohvi- ja poekaupade ostud sooritada teenindajaga kassasse pöördumata. Samuti on tankimisalal kõik tankurid varustatud makseterminalidega, et klient saaks mugavalt tankimise järel kütuse eest tasuda juba tankimisalal ning poodi puhkepausiks sisenemiseks saaks mugavalt auto parkida poe ette parkimisalale.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias