Hea uudis laiskvorstidele! Üks e-pood lubab pakid jõuludeks kohale tuua

 (2)
Hea uudis laiskvorstidele! Üks e-pood lubab pakid jõuludeks kohale tuua
Pressimaterjal

Internetist jõulukinke ostes soovitatakse need üldjuhul juba varakult ära tellida. Ikka selleks, et jõulukink õigel ajal kuuse alla jõuaks. Õnneks on aga ka võimalus tellitud kaup juba järgmisel päeval kätte saada, teatab Kaup24 pressiteate vahendusel.

“Tõde on see, et paljud e-poed müüvad kaupu, mida neil hetkel ladudes pole. Pühade ajal, kui tellimuste arv kasvab märkimisväärselt, kulub kauba tarnimisele tarnijate kaudu kliendile tavapärasest rohkem aega. Kogu protsessi mõjutavad ka logistika korraldus ja kaupmehe kogemus. Pühade ajal on tihtipeale asjaolud nii, et tellimise protsessil on mitmeid vigu ja nn tühje lünki, mistõttu ei ole klientidel võimalik oma tellimusi õigel ajal esitada,” selgitas Kaup24 tegevjuht Dainius Liulys kauplemislogistikat.

Ta lisas, et just need on sageli peamised põhjused, miks ostjad muretsevad, kas nad oma kingid ikka õigeaegselt kätte saavad.

“Toodete tarnimine toimub palju kiiremini, kui e-pood hoiustab kaupa enda laos. See info on tavaliselt märgitud ka tootekirjeldusse koos tarnimistingimustega. Näiteks pakume meie võimalust, et kui tellimus on esitatud laos leiduvatele kaupadele päeva esimeses pooles, siis on võimalik sellele juba järgmisel päeval väljastuspunkti järgi tulla,” kirjeldas Liulys.

Kaup24 garanteerib tarne enne jõule

“Kodulehel on meil välja toodud, millistele kaupadele garanteerime tarne enne jõule. Vastasel korral kingime oma klientidele 50 Kaup24-euro suuruse kompensatsiooni, mida saab kulutada meie Kaup24 e-poes. Liulysi sõnul on tänu logistikakeskuse hiljutisele moderniseerimisele ja suurenenud tootlikusele võimalik sel aastal valmistada kordades rohkem tellimusi kui eelneval aastal.

“Hetkel hoiustame üle 500 000 toote oma logistikakeskuses. Tõhusalt seatud tööprotsess võimaldab meil klientidele 1-2 päeva jooksul peale tellimuse esitamist kingid kohale toimetada ja isegi niivõrd kiirel perioodil,” oli Liulys veendunud.

Liulys tõi veel välja, et ettevõte investeeris miljon eurot logistika tänapäevastamiseks. Automaatse sorteerimisliiniga konveieri kaasamine logistikakeskuses võimaldab tipphetkedel käsitleda umbes 5000 eset ning see tõstab iga aastast tootlikkust 2 miljonilt 6 miljonile tellimusele aastas. Innovatsioon võimaldab tõsta kaubalao organisatsiooni tõhusust ligi 15 protsenti, mis kindlustab, et umbes 80 protsenti Kaup24 sortimendist on võimalik tarnida isegi päeva võrra varem.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias