Hea uudis neile, kes Hiinast odavat kaupa tellivad

 (58)
FOTO: Eesti Post
Foto: Omniva

Omniva pakiautomaatidesse on nüüd võimalik tellida kaupa ka välismaa e-poest. Tulevikus hakkab teenus hõlmama enamikku välismaistest e-poodidest, esimeses etapis saab aga kaupu pakiautomaati tellida Hiina populaarsest veebipoest AliExpress.com.

AliExpressi veebikaubamajast ostetud kauba saavad kliendid soovi korral kätte ükskõik millisest 104st Eestis asuvast Omniva pakiautomaadist.

Omniva juhatuse liikme Ansi Arumeele sõnul pakub uus teenus kliendi jaoks märksa kiiremat ja mugavamat lahendust. „Meie tellitud EMORi uuring näitas selgelt, et inimesed eelistavad võimalusel pakke kätte saada pakiautomaadist,“ selgitas ta. Pakiautomaatide eeliseks on Arumeele sõnul järjekordade puudumine, ööpäevane lahtiolek ja juurdepääsetavus ka autoga.

AliExpressi kauba pakiautomaati tellimiseks tuleb registreeruda Omniva veebilehel. Samast leiab ka juhendi, kuidas tellimust vormistada ja kaup pakiautomaati tellida. Teenusele kehtib 2015. aasta lõpuni soodushind 1,90 €.

Hiinast tellitud kaubad moodustavad täna umbes 50% välismaa saadetiste kogumahust. Kuna 95% Hiina saadetistest on AliExpressi kaubad, siis alustatakse uue teenuse pakkumist just AliExpressi saadetistega.

Hiinast tellimine on viimase kahe aasta jooksul kahekordistunud ja peamiselt tellitakse riideid, ehteid ja muid pisiesemeid ning tehnikat. Praegu töötleb Omniva keskmiselt 5 tonni Hiina saadetisi päevas.

Aliexpressist saadetiste tellimine pakiautomaati on alternatiivne mugavusteenus tänasele postiasutusest saadetise väljastamisele.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias