HINNAVÕRDLUS: Kui palju raha spordiklubid oma liikmetelt küsivad ja mida selle eest pakutakse?

 (84)
Postimaja MyFitness
Foto: Madis Veltman

Spordiklubisid on Eestis kerkimas nagu seeni pärast vihma ning seda, millise klubi kasuks järgmise hooaja jooksul otsustada, määrab nii klubi asukoht kui ka selle hind. Vaatame mõlemaid.

Tallinlastele on valik lai. Veelgi liikuvam inimene võib valida spordiklubide kettide vahel. Kui töö viib teise linna, võib olla kasulik oma liikmekaardiga kasutada ka sealset spordiklubi. Seda võimaldab My Fitness aga ka Fitlife. My Fitnessi puhul on täispakett 63 eurot, mille eest saab külastada piiramatult keti kõiki klubisid Tallinnas (9 klubi), Tartus (2 klubi), Narvas, Pärnus ja Viljandis.

Audentese spordiklubi, Rocca al Mare My Fitness, Kalev SPA, Reval Sport ning Arctic Sport pakuvad lisaks jõusaalile ka võimalust kasutada ujulat. Seega võiks öelda, et sama raha eest saab neis klubides rohkem kui tavapärastes spordiklubides, kus veemõnusid nautida ei saa.

Fitlife tegutseb Tartus Eedeni keskuses ja Tamme spordikompleksis. Lisaks on Fitlife'il klubid Kuressaares, Pärnus ja Jõhvis.

Küllaltki palju küsivad klubid lihtsalt liikmeks astumise eest. Mõnel juhul sisaldab see ka kingitust uuele kliendile või näiteks oma isiklikku tabalukku riidekapi lukustamiseks.

Ühekordse külastuse eest tuleb pea kõigis klubides käia välja üsna arvestatav summa - kallimates koguni 15 eurot.

Kuumakse süsteemid erinevad klubiti. Näiteks Zelluloosis võimaldatakse korraga kogu aasta eest makstes võrdlemisi soodsat kuuhinda - vaid 30 eurot. Kes korraga aastatasu välja maksta ei soovi, saab valida tavapärase kuumakse, mis on ka üks odavamaid - 46 eurot.

Vaata lähemalt tabelitest, millised on spordiklubide hinnad ning anna teada, mis klubi külastad sina ja palju sa ühe kuu eest maksma pead.Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias