IKEA ei raiska aega ja asus Eestis esimesi töötajaid otsima. Millistele kohtadele hetkel kandideerida võimalik on?

 (11)
Läti IKEA enne avamist
Läti IKEA enne avamistFoto: Karin Kaljuläte

Sel aastal e-poe ja väljastuspunktiga Eesti turule sisenev IKEA mööblipood asus otsima siinsesse kauplusesse esimesi töötajaid. Kuulutused on tööportaalides esialgu juhtivatele ametikohtadele.

Tööportaalis cv.ee on pakkumisel viis töökohta, mille kandideerimistähtaeg on 14. aprill.

Esimeste ametipositsioonide seas, kuhu töötajaid otsitakse on personalidirektor, väljastuspunkti juhataja ja kaubavoogude juht. Lisaks palgatakse Eestisse raamatupidaja ning inglise-eesti-inglise tõlk.

Ikea teatas paari päeva eest, et avab Eestis selle aasta varasügisel e-poe ning väljastuspunkti koos näidistesaaliga. Ühtlasi saab Eestist esimene riik, kuhu IKEA siseneb esmalt digitaalselt ja avab enne füüsilise poe olemasolu e-poe.

IKEA väljastuspunkt koos näidistesaaliga rajatakse Tallinnasse, aadressile Peterburi tee 66. Hoone koguala on 6000 ruutmeetrit, millest 1500 ruutmeetrit on mõeldud väljapanekusaaliks ja planeerimise alaks.

IKEA Baltikumi müügijuht Johannes R. Johannessoni sõnul otsib IKEA Eesti meeskonda tööle 30-40 inimest – nii juhti, meeskondade juhte, müügi-, logistika- ja klienditeenindusspetsialiste.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias