IKEA kutsub ohutuse huvides osaliselt tagasi MATVRÅ kollektsiooni pudipõlled

 (1)
Tšekki pole vaja ja raha antakse tagasi!
IKEA Eesti pressipäev
IKEA väljastuspunkt TallinnasFoto: Priit Simson

IKEA kutsub tagasi punased ja sinised MATVRÅ kollektsiooni pudipõlled. Kõigil klientidel palutakse pudipõlled tagastada Tallinna väljastuspunkti, kus neile tagastatakse raha. Pudipõllede tagastamiseks ei ole vaja ostutšekki. Ohutuse huvides palub IKEA pudipõllesid mitte kasutada.

Klientide ohutus ning turvalisus on IKEA prioriteet. Kõiki IKEA tooteid testitakse vastavalt tootmisstandarditele ning regulatsioonidele. IKEA sai klientidelt tagasiside, et pudipõlle lahti võttes võib kinnitusnupp kukkuda põlle küljest ära, laps võib selle alla neelata ja seeläbi lämbuda. Siniseid ja punaseid MATVRÅ põllesid müüakse komplektina, mistõttu kutsutakse need tagasi samuti komplektina. Sama kollektsiooni puu- ja juurviljamustriga pudipõlled on ohutud teistsuguse disaini ning materjali tõttu.

IKEA pöörab erilist tähelepanu just laste toodetele ning nende turvalisusele. Toodete disain, tootmine ja testimine vastab alati kõrgeimatele standarditele. Seetõttu otsustati ka ennetavalt MATVRÅ kollektsiooni punased ja sinised pudipõlled turult tagasi kutsuda. Toodete tagastamiseks ning raha tagasi saamiseks ei ole vaja ostutšekki, piisab vaid põllede Tallinna väljastuspunkti toomisest.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias