IKEA mööbel vajub kahele lapsele peale. Ema: need karjed olid midagi sellist, mida ma kunagi varem kuulnud ei olnud

 (115)
VIDEO!
IKEA mööbel vajub kahele lapsele peale. Ema: need karjed olid midagi sellist, mida ma kunagi varem kuulnud ei olnud
Kuvatõmmis videost

Beebimonitor jäädvustas õõvastava hetke, mil IKEA raamaturiiul vajus kahele jõnglasele peale jättes nad selle alla lõksu. Vahejuhtum on taas tähelepanu tõmmanud Rootsi mööblihiiule, kes minevikus taoliste kaebustega on korduvalt tegelema pidanud, vahendab Fox News.

Selle kuu algul lindistas beebimonitor Nicole ja Dan Oka 2-aastaseid kaksikuid hetkel, mil nad enda vooditest lahkusid ja IKEA “Brimnes” raamaturiiuliga mängima läksid. Mööbliese oli seina külge kinnitatud.

Lapsed hakkasid riiuli peal ronima, mingil põhjusel tuli riiul kinnitustest lahti ja vajus lastele peale. Laste kohutavad karjed äratasid vanemad üles.

“Need karjed olid midagi sellist, mida ma kunagi varem kuulnud ei olnud,” ütles Nicole Oka. “Ma ei teadnud, mida oodata, kui riiuli enda laste pealt ära tõstsin. See oli kohutav tunne.”

Õnneks pääsesid lapsed ilma vigastusteta. “Ma siiani ei mõista, kuidas nad mõlemad terveks jäid. Nad olid mõlemad riiulite vahel,” rääkis ema oma laste imelisest pääsemisest.

IKEA mööbel, mis pole korralikult seina külge kinnitatud, on USAs kaasa toonud väga palju kaebusi ja kohtuasju. Mitmed lapsed on mööbli all surma saanud.

Seotud lood:

IKEA lubas välja selgitada, miks raamaturiiul lastele peale vajus.

“Esiteks, me oleme väga tänulikud, et lapsed ei saanud tõsiselt viga,” ütles firma kõneisik uudistekanalile Fox. “Me vaatame üle video ja vajame rohkem aega, et vahejuhtumist paremini aru saada.”

2016. aastal kutsus IKEA tagasi 8 miljonit “MALM” kummutit ja 21 miljonit ühikut muid mööbliesemeid pärast seda, kui mitmed lapsed olid nende tõttu surma saanud. Tarbijatele öeldi, et nad mingil juhul ei kasutaks mööbliesemeid, mis ei ole korralikult seina külge kinnitatud. Samuti paluti need viia kohta, kus lapsed neile ligi ei saaks.”

Kaks aastat hiljem kutsus IKEA Põhja-Ameerikas tagasi pea miljon “KULLEN” kummutit, sest kartis, et need võivad ümber kukkuda.

“Me olime kuulnud sellest, et IKEA mööbel võib ümber kukkuda. See hirmutas mind, seega me kinnitasime mu vanema poja IKEA mööbli seina külge,” ütles Nicola. “Kui ma uuesti rasedaks jäin, siis me ostsime uut IKEA mööblit, me kinnitasime selle seina külge nende asjadega, mis poest kaasa tulid.”

Vaata allpool ka Kasuliku eksperimenti kurikuulsa kummutiga!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias