Jaaniks kojusõitjad said Oslos halva üllatuse: Nordica rikke tõttu peab osa reisijaid 11 tundi uut lendu ootama

 (51)
Lennukid lennujaamas
Foto: Andres Putting

Täna hommikul Oslost Tallinna lendama pidanud Nordica lennuk pidi rikke tõttu liinile saatma väiksema lennuki. Seetõttu saab osa reisijatest lennukisse plaanitust 11 tundi hiljem.

"Nordica/LOT broneeris kuu tagasi ostetud 22. juuni kella 9 Oslo-Tallinna lennu ilma ette teatamata 19.55 kellaajale. Ei mingit infot meilile ega telefonile. Rahvuslik lennufirma ruulib! Arvatavasti on inimesi rohkem, kes täna hommikul Gardermoenis toreda jaaniüllatuse said," pahandas toimetusega ühendust võtnud ja hommikusest lennust maha jäänud reisija.

Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuhi Toomas Uibo sõnul oldi sunnitud liinil lendama 70-kohalise lennukida, sest algselt plaanitud 88-kohaline lennuk läks rikki

"Kuna meie lennud on suhteliselt täis, siis need reisijad kes lennule ei mahu viime sihtkohta oma järgmise lennuga. Oslo lennujaama maapealne teenindus on kohustatud kõiki reisijaid informeerima tekkinud ebaregulaarsusest ning pakkuma neile erinevaid lahendusi kuidas kõige kiiremini sihtkohta jõuda. See on teenus mida lennufirmad lennujaamadelt ostavad," selgitas Uibo

Tema sõnul on Nordicale teadaolevalt Oslo lennujaam kõikide reisijatega ühendust võtnud ja abiks on ka meie enda klienditeenindus.

"Ebaregulaarsused on paraku üks osa lennundusest ja julgen väita, et 90% põhjustest on seotud lennuturvalisusega. Kinnitan, et Nordica lendab ainult 100% korras lennukitega ja kannab alati hoolt selle eest, et reisijad turvaliselt sihtkohta jõuaksid," lisas Uibo.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias