Jaaniks maale: LOE, kuhu reisivad eestlased pühade ajal kõige enam!

 (2)
Jaaniks maale: LOE, kuhu reisivad eestlased pühade ajal kõige enam!
Foto: Ilmar Saabas

Piletimüügikeskkonna Tpilet.ee andmeil ei erine selleaastane bussireiside statistika eriti varasemate aastate trendidest: kõige populaarsemad sihtkohad, kuhu jaanipäevaks sõidetakse, on Saaremaa ja Hiiumaa.

Tpileti kinnitusel on jaanipäevaeelsed populaarseimad sihtkohad ootuspäraselt Eesti saared. 10:30 seisuga olid tänaseks välja müüdud kõik Tpileti kanalisse vedajate poolt müüki antud piletid Kuressaarde. Hiiumaa liinidel on hetkel veel saada vaid üksikud piletid.

Rohkelt reisijaid on ka Tartu ja Võru suunal, kus on välja müüdud suur osa pealelõunastest reisidest. Alates kella 16:30 toimuvatele reisidele oli hommikul veel pileteid saada, kinnitab Tpilet. Tallinn-Pärnu liine teenindavatele bussidele on vabu kohti rohkem saada. Hetkeseisuga on välja müüdud vaid 15:30 toimuv reis.

„Jaanipäeva eel on kaugliinide sõitjate arv tavapärasest suurem ja juba kell 9 hommikul oli bussijaamas rohkelt reisijaid. Pärast lõunat on oodata veelgi suuremaid reisijate vooge ja seetõttu on ka saadaolevate piletite seis kiiresti muutumas“, kommenteeris Tallinna Bussijaama teenuste ärijuht Ingmar Roos

Populaarsemate liinide puhul on avatud ka lisaliinid, kuid ka nende piletite seis on piletimüügikeskkonna kinnitusel kiiresti muutumas.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias