K-rauta pakub nüüd sama päeva tarnet, tellimus saab valmis kahe tunniga

 (6)
Parkla - Tondi K-rauta
Parkla - Tondi K-rautaFoto: Henri-Kristian Kirsip

K-rauta pakub üle Eesti oma kauplustes klientidele võimalust teha tellimus koos kaupade komplekteerimisega spetsiaalses internetikeskkonnas ning minna oma ostudele seitsmes Eesti linnas kauplusesse 2 tunni pärast järele, samuti on võimalik tellida kojuvedu kullerteenusena.

“Oleme eriolukorra ajal rakendanud mitmeid meetmeid klientide ja oma töötajate ohutuse tagamiseks,” lausus K-rauta kaupluseid opereeriva Kesko Senukai Estonia tegevjuht Donatas Zalobaitis. “Käes on kevad ja paljudes kodudes erinevate kodu- ja aiatööde aeg. Inimesed soovivad sooritada ostud ohutult ja ilma mitmepäevase ooteajata ning just seda me tellimuskeskuses võimaldame ja garanteerime kauba komplekteerimise kuni 2 tunni jooksul.”

Zalobaitise sõnul saavad ostjad kauba kätte ohutult, minnes komplekteeritud ostudele järele kaubahoovi ning kaupade üleandmine on kontaktivaba.

K-rauta hakkas tellimuste komplekteerimist telefoni ja e-kirja teel pakkuma juba aprilli alguses, kuid nüüdsest on avatud ka ühtne keskkond, kus oma ostud sooritada ja seejärel kauplusesse järele minna – Tallinnas Haaberstis ja Tondil, Tartus, Pärnus, Rakveres, Valgas, Võrus ja Kuressaares. Samuti on võimalik tellida kaup kulleriga koju.

Seotud lood:

“Inimesed soovivad kõrvuti tavapärase e-ostlemisega lahendust, kus kaubatarnena eelistatakse ise järeletulemist, seda eriti mahuliselt suuremate ostude puhul – olgu näiteks mullad, väetised ja istikud-taimed ja ka mitmesugused erigabariidilised kaubad nagu põranda- ja laeliistud, aiatööriistad ja -masinad jne,” lisas Donatas Zalobaitis.

Otse kauplusest tellimiseks tuleb valida K-rauta kodulehelt püsikliendi alammenüü Lemmikkaart või minna otse veebilehele www.lemmikkaart.ee.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias