Kas see on kõige diskrimineerivam ja nurjatum üürikuulutus, mida sa kunagi näinud oled?

 (225)
Kas see on kõige diskrimineerivam ja nurjatum üürikuulutus, mida sa kunagi näinud oled?
Kuvatõmmis

Maakler Marju Mölder Domus Kinnisvara Vahendus OÜ-st pakub Sauel üürimiseks maja, mille uut elanikku ootavad enam kui kummalised tingimused ja nõudmised.

Alustades sellega, et oodatud on vaid eesti keelt kõnelev üürnik, kellel peab olema eelnev ahju kütmise kogemus, lasub viimasel ka muru niitmise kohustus. Lemmikloomad pole oodatud.

Küttepuud tuleb osta üürileandjalt 200 euro eest. Lisaks lasub uuel majaelanikul “talumiskohustus”, samas kui omaniku puhul räägitakse peamiselt õigustest. Näiteks võib omanik kasutada garaaži talle sobival ajal.

Aiasaadused, mille kasvatamiseks uuel üürnikul võimalus on, ei kuulu automaatselt üürnikule, nende jagamises lepitakse omanikuga kokku. Kastmisvesi kaevust on TASUTA!

Kogu see ilu võib olla sinu — 480 euro eest kuus (ilma maksudeta)!

Huviliste kõned on oodatud!

Sama maakleri teises üürikuulutuses seisab: sobiv üürnik on kooselupaar ühe suurema lapsega (trepil puudub käsipuu!), või naisterahvas. Üksikutele meestele ei üürita.

Hea lugeja, kui sa oled märganud veidraid, naljakaid või jalustrabavaid kinnisvarakuulutusi, siis kirjuta neist vihje@kasulik.ee

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias