KASULIKU KINGILEIDJA: Parimad jõulukingid, mille hind jääb alla 10 euro

 (8)
Foto on illustreeriv
Foto on illustreerivVida Press

Kasuliku kingileidja annab endast parima, et teha teie elu lihtsamaks: tegime ülevaate parimatest kinkidest, mida saab soetada alla 10 euro eest.


1. Tõsiselt hea kohv

Kohvipakk on üks neist asjadest, mis ilmselt iga suurema jõulupeo pakkidest välja ronib. Sest hea kohv kulub ikka ära. Ent selle asemel, et kinkida oma sõbrale või lähedasele pakk kohvi, mille ta niiehknaa supermarketist koju tooks, võiks teda üllatada hoopis sellise kohviga, mida ta endale ise ei raatsiks osta.

Illy Ehtiopia kohvioad, Selver 9,59 €

Jahvatatud kohv Café Liegeois "Magnifico", Kohvisemu 5,70 €


2. Ürdipoti stardikomplekt

Click & Grow on tore kingitus, ent see võib nii mõnegi kinkija eelarvest välja jääda. Tegelikult saab õigete vahenditega kodus ka ise potitäie ürte kasvama panna. Selleks läheb vaja seemneid, potti, mulda ja piisavalt kannatlikkust, et taimede istutamise kohta üks korralik guugeldamise sessioon teha.

Seotud lood:

Maitsetaimede kompostmuld, Bauhof 2,95 €

Savist istutuspott, Bauhof 0,30 €

Vürtsbasiiliku seemned, Aiasõber.ee 0,39 €


3. Fännikaup

Kui kingisaaja on mõne popkultuuri nähtuse tulihingeline fänn, on hea kingitus ka fännitoode. Kui teed kinki Star Warsi fännile, võib olla hea mõte kinkida mõni laheda disainiga Star Warsi tass. Harry Potteri fännidel on kindlasti hea meel mänguvõlukepi üle. Raamatupoed ja netikaubamajad on head kohad eriliste fännitoodete leidmiseks.

Star Warsi poster, Rahva Raamat 2,76 €

Tove Jansson, "Snifi mõtteteri", Apollo 3,69 €


4. Nutikindad

Kindad kipuvad ära kaduma ja kuluma. Kui kingisaaja on nutitelefoni omanik, on nutikindad üks praktilisemaid kingitusi, mida alla 10 euro eest osta saab. Uue põlvkonna nutikindad on aga nii nutikad, et nendega saab lausa helistada. Meie valikus olevad nutikindad lubavad näiteks kõnesid vastu võtta kindal olevate nuppudega ja kõnele vastamiseks piisab sellest, kui pöial kõrva lükata.

Hella Bluetoothiga nutikindad, Oomipood 6,90 €


5. Veepudel

Ilus veepudel on hea kingitus keskkonnateadlikele disainifännidele. Ilus veepudel motiveerib kasutajat seda iga päev kotis kaasas kandma ja kraaniveega täitma, selmet pudelivett või suhkrut täis karastusjooke osta. Kokkuvõttes teed hea kingituse nii oma lähedasele kui keskkonnale.

Veepudel "Lavendlikuu", Energiasääst.ee 8,80 €


6. Väike tööriistakomplekt või multitööriist

Tööriistakomplekt kulub ära igasse kodusse. Värskelt kokku kolinud noorele perele on tööriistakomplekt või multitööriist praktiline kingitus, kuna kruvikeeraja kasutamise vajadus ei hüüa tulles.

34-osaline Stanley kurvikeerajakomplekt, K-Rauta 9,99 €


7. Kultuuri täis kingitus

Kultuurilembene kingisaaja oskab enim lugu pidada mõnest heast raamatust, plaadist, DVD-st ja teatri- või kontserdipiletitest. Alla 10 euro eest saab kätte juba nii mõnegi hea raamatu või helikandja. Hea mõte on piiluda ka kasutatud raamatute ja plaatide poode. Melomaanid hindavad sageli hästi säilinud originaalvinüüle kõrgemalt kui poest kahe- või kolmekordse hinnaga ostetud uhiuut plaati.

Valik tellitavaid vinüüle ja CD-plaate Led Zeppelini e-poes

Valik kasutatud raamatuid Raamatukoi e-poes

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias