KASULIKU OSTUKORV | Mis jaekett tegi teistele sel kuul pika puuga ära? Kelle ponnistused hinnaalandustega kannavad lõpuks vilju?

 (68)
Coop Konsum Mustvee
Foto on illustratiivneFoto: Anni Õnneleid

Nagu ka mitmel eelneval kuul, võitis novembris soodsaima ostukorvi tiitli Grossi Toidukauplused. Coop üllatas aga tavapärasest kõvasti soodsamate hindadega.

Grossist saab odavamalt puu- ja juurvilju, saia-leiba ning ka lihatooteid. Paaril kuul on Prisma suutnud Grossile pikka nina näidata, kuid novembris tõusis vana hinnakuningas taas troonile.

Teise kuni viienda koha pärast käib väga tihe võitlus. Maximas platseerus napilt teiseks, kelle järel tulevad vastavalt Prisma, Maxima, Coop ja Rimi. Kuid oleks mõnel poel paar soodustust vähem ja teisel mõni rohkem, näeks edetabel sootuks teine välja.

Coopi on teinud nähtavasti jõuliseid samme hindade alandamiseks, sest vaid mõne kuu eest oli ostukorv jaeketis ligi 5 eurot kallim ning ka jaekett ise platseerus ostukorvi edetabelis pigem eelviimaseks või sootuks viimaseks.

Konkreetsemalt toodetest rääkides on alanenud näiteks õuna hind, kuid muid suuri hinnaalanemisi pole märgata. Vaata graafikust juba lähemalt:

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias