Keskuste üleküllus? Lasnamäele planeeritud Eesti suurima ostukeskuse projekt külmutati

 (164)
Keskuste üleküllus? Lasnamäele planeeritud Eesti suurima ostukeskuse projekt külmutati
Lõunapoolne sissekäik Osmussaare teeltArhitektid: Martin Melioranski, Lauri Laisaar, Ingmar Melioranski, EA Reng Arhitektid

Juba aastaid on räägitud, et Tallinna kaubanduskeskused saavad endale lisa arendaja Infortari kavandatava Tallink City kaubandus-ja meelelahutuskeskuse näol, mis ehitatakse Lasnamäele, aadressile Punane 76.

Pinna poolest oleks Lasnamäele planeeritud megakeskus kõige suurem kaubanduskeskus Eestis (Ülemiste keskus laienes viimati 125 000 ruutmeetri peale).

"Tallink City kaubanduskeskuse projekt on hetkel külmutatud," sõnas Infortari turundusjuht Mart Mikk portaalile Geenius. "Jälgime olukorda ja lähiajal mingeid aktiivseid tegevusi krundil plaanis pole."

Loe refereeritud artiklit pikemalt Geeniusest!

Möödunud aastal kirjutas Ärileht, et Tallink City's saab olema 144 000 ruutmeetrit kaubanduspinda ja 22 500 ruutmeetrit meelelahutust. Parkimismaja saab olema kuue maapealse ning ühe maaaluse korrusega ning kokku oleks keskusel üle 2000 parkimiskoha.

Viimasena avati suurtest keskustest Ülemiste kaubanduskeskuse lähedal asuv T1, mille algus on kaubanduse osas olnud konarlik. Keskuses töötab korralikult meelelahutuse osa, kuid meediasse on jõudnud infot, et nii mõnedki poed on keskusest lahkunud, kuna kliente ei jätku.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias