KFC avab Fama Keskuses Baltikumi esimese drive-in kiirtoidukoha


Kristiine keskuse KFC.
Kristiine keskuse KFC.Foto: Jaanus Lensment

Apollo Group avab 15. juunil kiirtoiduketi Kentucky Fried Chickeni (KFC) kiirtoidukoha Narvas. Astri Grupile kuuluvas Fama Keskuses avatav söögikoht on esimene drive-in võimalusega KFC restoran Baltikumis, teatab ettevõte pressiteate vahendusel.

Fama ja Astri keskuse tegevjuht Tarmo Kleimann lisas, et Astri Grupi jaoks on alati olnud prioriteediks pakkuda oma klientidele võimalikult laia kaupluste valikut ning mitmekülgseid söögikohti. “KFC jõudmine Narva Fama kaubanduskeskusesse on hea näide sellest, et pakume oma keskustes üle Eesti maailmas tuntud ja kvaliteetseid brände. Meil on hea meel tuua KFC maitseelamused inimesteni ka väljaspool Tallinnat,” ütles Kleimann

KFC juhatuse liikme, Apollo Grupi arendusjuhi Mauri Dorbeki sõnul käivad ettevalmistused söögikoha avamiseks. “Meil on hea meel avada oma kolmas restoran Eestis ning esimene drive-in restoran Baltikumis. Väärtustame enda koostööd Fama Keskusega, mille abil saame tuua maailmakuulsa KFC krõbekana Narva inimesteni. Uue söögikoha avamine aitab kaasa ka kohaliku elu edendamisele – restorani avamisega on Apollo Grupp juurde loonud juba 20 töökohta,” ütles Dorbek.

Seotud lood:

Dorbeki sõnul ei ole KFC populaarsus kahanenud olenemata sellest, et kiirtoiduketi esimene restoran Eestis avati veidi rohkem kui pool aastat tagasi. “Laiendades KFC söögikohtade ketti Baltikumis, keskendub Apollo Grupp toidu kõrgeima kvaliteedi tagamisele, et tuua KFC roogade legendaarne maitse kõikide klientideni, pidades samas oluliseks ka KFC töötajate arendamist,” sõnas Dorbek.

Järgmine KFC restoran avatakse Tartus Lõunakeskuses, mis kuulub samuti Astri Grupile.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias