KFC-l on Eesti kiirtoidufännidele suur uudis

 (90)
KFC-l on Eesti kiirtoidufännidele suur uudis
Foto: Scanpix

KFC andis teada, et teeb tööd selle nimel, et Eestis saaks lähitulevikus avatud esimene KFC (Kentucky Fried Chicken) Yum! brändi kiirtoidurestoran.

Leedu firma Cibus Groupi, kelle käes on Baltikumi KFC ja PizzaHuti frantsiisi- ja arendusõigus, juhi Sigurdur A. Sigurdssoni teatel on tänaseks Leedus, Lätis ja Soomes tegutseval firmal peagi plaan ka Eesti turule siseneda.

„Iga uus turg vajab hoolikat planeerimist enne sinna sisenemist. Hetkel oleme võtnud fookuseks leida head asukohad Riias ja Leedu suuremates linnades, kus avada järgmised restoranid. Eesti on kahtlemata meie järgmine sihtkoht, kuhu soovime KFC Yum kaubamärkidega siseneda," kinnitas Sigurdsson Delfile.

Praegusel hetkel töötab Leedus neli KFC restorani ning 2 PizzaHut expressi. Hiljuti sai avatud ka esimene Riia KFC ning järgmine samm on avada Soomes seitse PizzaHuti restorani ja take away poodi.

Sigurdssoni sõnul on Eesti ja Balti turul ruumi küll uute, aga end juba sisse töötanud ja tuntud brändidele. „KFC on üks maailma 20 tuntumast brändist, millel on üle maailma 120 eririigis 20 000 restorani. Igasugune ja kaasa arvatud Balti turg on alati vastuvõtlik unikaalsetele ja kvaliteetsetele toodetele," leiab ta.

Seda, kus ja millal võiks Tallinna esimene KFC või PizzaHuti restoran oma uksed lahti teha, Sigurdsson veel välja öelda ei taha. „Lähitulevikus see juhtub. Praegu töötame oma arendusplaani kallal, et selgitada välja meile olulised detailid turuletulekuks. Seetõttu ei saa ma veel midagi täpsemat öelda, kuid kinnitan veelkord - see juhtub ja juba varsti," lisas Sigurdsson.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias