KFC paiskas müügile eriti jabura jõulutoote

 (26)
KFC paiskas müügile eriti jabura jõulutoote
Kuvatõmmis KFC kodulehelt

Hiljuti ka Eestis uksed avanud kiirtoidukett KFC on USA-s pühade puhul müügile toonud eriskummalise toote - krõbekanalõhnalised kaminapuud, vahendab New York Times.

Kaunis pühadeperiood, vaikselt langeb väljas lund, lapsed rõkkavad ja jõulumees on peagi uksele koputamas. Ja kogu kodu lõhnab kui KFC restoran. Just sellist jaburat toodet pakub maailmakuulus kiirtoidukett USA-s.

Toote eesmärgiks on täita tuba mõnusa ja kanahõngulise armoomiga. Kui KFC toote möödunud hooajal esimest korda müügile paiskas, müüdi kogu varu maha vaid kolme tunniga. Tänavu müüakse neid USA suurimas jaeketis Walmartis hinnaga $18.99. Taaskord on tegu eripakkumisega, kuid firma esindaja ei soostu avaldama, palju tänavu tooteid müügile tuleb.

KFC räägib lõhnastatud palgist kui keskkonnasõbralikust alternatiivist tavalistele kaminapuudele. Toode on valmistatud koostöös firmaga Enviro-Log, kes teeb alternatiivseid kaminapuid taaskäideldud papist.

Walmart kirjutab oma kodulehel, et ametlik KFC kaminapuu on oluliselt mõistlikum lahendus, kui näiteks “päris krõbekana põletamine kaminas”. Jaekett soovitab samuti vältida pea kaminasse toppimist või KFC kaminapuu söömist.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias