KFC tõi turule uudse lihavaba krõbekana, mis näeb välja nagu päris

 (81)
Ärid Lätis
Foto on illustratiivne.Foto: Taavi Sepp

Kiirtoidu gigant KFC toob USAs testperioodiks turule Beyond Meat lihavaba krõbekanaga, mida pakutakse rohkem kui seitsmekümnes Nashville'i piirkonna restoranis.

Lihavaba krõbekana pakutakse alates valitud restoranides USAs alates 3. veebruarist kuni 23. veebruarini või senikaua, kui lihavaba kana jätkub, kirjutab inc.com.

Esimesel korral, kui KFC lihavabasid tooteid klientidele Atlantas tutvustas, said need suure huvi tõttu väga kiiresti otsa. Atlanta kampaania toimus 2019. aasta augustis ja selle puhul tulid kliendid järjekorda seisma lausa enne toidukohtade avamist, et esimesena lihavaba krõbekana ja tiibu proovida.

Lihavaba kana tuleb valikusse kastmeta, mee-BBQ-, Buffalo- ja Nashville'i terava kastmega.

Teised kiirtoidukohad katsetavad samuti

Teistest kiirtoidukettidest on lihavabasid tooteid katsetamas ka McDonald's, kes tõi jaanuari alguses Suurbritannias turule vegan nagitsad, mida saab tellida täielikult vegan eine osana või eraldi. Eelmisel aastal lisandus kiirtoidukoha menüüsse ka vegan wrap.

Seotud lood:

McDonald'si lihavabasid tooted on Eesti lähiriikidest pakkumisel Soomes ja Rootsis.

Bayond Meat tooteid saab aga Eestis proovida näiteks Veg Machine toidukohas Balti jaama turul. Veel kasutab Beyond Meat tooteid Tartus tegutsev Ossu Burger.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias