Kristiine keskus tõrjub parklast muidusööjad välja ja seab parkimisajale kindla piirangu

 (41)
Autoparkla Kristiine keskuses
Autoparkla Kristiine keskusesFoto: Martin Dremljuga

Alates 18. veebruarist on Kristiine keskuse parklas võimalik parkida kuni neli tundi ööpäevas. Muudatuse tulemusel soovitakse parandada keskuse klientide parkimisvõimalusi. Praegu kasutavad keskuse tasuta parklat sageli sõidukiomanikud, kes tegelikult kaubanduskeskuses ostlemas või teenuseid tarbimas ei käi.

Citycon Eesti kaubanduskeskuste juht Helen Metsvaht ütles, et keskuse parklat kasutatakse tihti „pargi ja reisi“ eesmärgil kesklinnas töötavate inimeste poolt, mistõttu on kaubanduskeskuse külastajatel tekkinud tipptundidel tõsiseid raskuseid parkimiskoha leidmisega. "Uuele lahendusele üle minnes näeme, et see kiirendab vaba parkimiskoha leidmist ja klientide elu läheb mugavamaks,“ sõnas ta.

„See on järgmine samm, kuidas soovime inimestele teha keskusesse pääsemise ja seal viibimise muretumaks. Möödunud kevadel suurendasime parkimiskohtade vahesid, et vähendada plekimõlkimist, hiljuti valmisid keskuses siseinterjööri värskendustööd ja oleme alustanud juba ka välisilme uuendamisega. Kõik need otsused on klientide poolt hästi vastu võetud, loodame mõistvat suhtumist ka parkimisaja limiidi suhtes, “ lisas Metsvaht.

Keskuse parkimisalal kehtestatakse parkimise ajaline piirang neli tundi ööpäevas. Kaubanduskeskuse külastajatel palutakse parkimise alustamisel märkida parkimise alguse aeg, tehes seda kas parkimiskellaga või registreerides mugavalt ja kiiresti sõiduk keskuse sissepääsude juures asuvates parkimiskioskites. Keskuse väliparklas on parkimine lubatud ajavahemikul 7.00-23.00, katuseparkla on klientidele avatud 7.45-23.00.

Kristiine keskus läbib uuenduskuuri, lisaks keskuse enda värskendamisele on avatud mitmeid uusi kauplusi ja -meelelahutuskohti nagu Eesti suurim Reserved ning Baltimaade esimene meelelahutuskeskus ja spordibaar O’Learys koos bowlingu-radade ja kinosaaliga. Tuleval sügisel avatakse ka uus toitlustuskontseptsioon Kristiine Road, mis tähendab kaheksa uue toitlustuskoha lisandumist.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias