Kui palju on inimesi, kes otsustavad toidupoodi ostlema minna kell üks öösel? Prisma teeb numbrid avalikuks

 (69)
Sikupilli Prisma
Sikupilli PrismaFoto: Priit Simson

Prisma Peremarket kavatseb Tallinna Sikupilli keskuse kaupluse ööpäevaringse lahtiolekuga jätkata, sest kliendid on ettevõtte hinnangul näidanud huvi ja vajadust selle teenuse järele, kirjutab ERR.

"Ööpäevaringne lahtiolek on ennast õigustanud ja meie jaoks on olnud positiivseks üllatuseks klientide suur huvi öise ostlemise vastu," ütles Prisma kommunikatsioonijuht Piret Lankots.

Sikupilli Prisma on ööpäevaringselt avatud olnud alates märtsist. Esimese kuu statistika põhjal külastab kauplust öötundidel keskmiselt 500 klienti, nendest tööpäevadel 300-400 ja nädalavahetustel üle 700 inimese.

"Suurem osa nendest inimestest külastab kauplust kella 23-02 ajal. Oleme täheldanud, et siis tuleb kauplusesse inimesi, kelle töövahetused lõppevad pärast kella 23, hiliste kultuuri- ja meelelahutussündmuste külastajaid ja ka lennujaamast tulijaid," ütles Lankots.

Prisma konkurendid ütlesid veebruari lõpus, et ei mõista kaupluseketi otsust muuta Sikupilli keskuses olev pood ööpäevaringselt avatuks ja ise sellist algatust ei plaani.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias