Kullahinnaga kurk põhjustas kliendil meeletuska: see on juba liig mis liig

 (185)
Fotol olevad kurgid on illustreerivad.
Fotol olevad kurgid on illustreerivad.Foto: Tanel Meos

Sotsiaalmeedias levib postitus, kus klient kurdab selle üle, et soetas Selverist väga kõrge hinna eest ühe kurgi. Tegemist on vana probleemiga, millega tähelepanematud kliendid on varemgi kimpus olnud.

Klient on kaupa kaaludes vajutanud klahvile "pikk kurk kileta", mille kilohinnaks on Sleveri süsteemis märgitud 99,99 eurot. 350 grammi kaaluva kurgi eest maksis klient 35 eurot. Oma veast sai aru ta alles kodus ja tegi loomulikult postituse sotsiaalmeediasse.

"Olge ettevaatlikud, kui Selverist kaupa ostate. Juba teist korda tegid nad "vea". Esimest korda pigistasin ma silma kinni, aga see on juba liig mis liig. Kurk on kullahinnaga," kirjutas klient venekeelses postituses.

Klient jagas ka pilti kalli hinnaga soetatud kurgist, mis kusjuures on kilega kurk. Sellest võib järeldada, et klient kaalus vale toote. Kaupluse sortimendis parajasti puuduvatel toodetel pannakse väga kõrge hind, et klient ideaalis kohe mõistaks - see on vale klahv.

Selveri kommunikatsioonijuht Rivo Veski kinnitab, et toode on tõesti valesti kaalutud. "Loomulikult hüvitame selle maksumuse, selleks tuleb kliendil pöörduda ostutšeki või Partnerkaardiga kaupluse infoletti, kust ta ostu sooritas."

Kuvatõmmis Facebookist
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias