Lase päike lõpuks tuppa – pese aknad ära


Lase päike lõpuks tuppa – pese aknad ära
Aknad puhtaks kiiresti ja mugavalt.Kärcher

Kevad on nüüd ametlikult käes. Isegi kui ilmad seda veel täielikult ei kinnita, siis päike tõuseb üha kõrgemale ja paistab iga päevaga kauem. Samas, mis kasu sellest kõigest on, kui päike läbi mustade akende tuppa ei pääse? Aeg on aknad puhtaks pesta!

Aknaid saab pesta mitmel moel: nühkida märja lapiga, osta poest spetsiaalne kummiga aknapuhasti, mis eemaldab veejäägid, puhastada aknapesuvedelikuga ja proovida eemaldada veejääke vana ajalehega. Palju parem mõte on aga appi võtta Kärcheri aknapesurid, millega saad töö tehtud lihtsalt, mugavalt ja ennekõike kiiresti.

Kärcher on koos kevade saabumisega toonud turule aknapesukomplekti, kuhu kuuluvad juhtmevaba puhasti Kärcher KV 4 ja aknapesur WV 6. Puhasti KV 4 eemaldab spetsiaalse talla kaudu vett pihustades ja vibreerides akendelt mikrokiudlapiga ka kõige vastikuma mustuse. Pesur WV 6 kogub aga kogu klaasil oleva musta vee spetsiaalsesse paaki. Masinate eesmärk on lihtsustada tehnoloogia abiga seda, mida inimene teeks tavaliselt käsitsi ja jõudu kasutades.

Aknapesijate jaoks tähendab see ennekõike muidugi täiesti uuel tasemel mugavust ja tegutsemiskiirust. Me kõik teame, kui lihtsalt jäävad kuivatamisel akendele triibud või kuivõrd keerukas on eemaldada akna välispinnalt sinna talve jooksul kogunenud mustust. Kärcheri aknapesuabilised – nii uued kui ka vanemad mudelid, on aga justkui loodud mõlema mure kõige hõlpsamaks lahendamiseks. Nii ongi valminud puhasti, mis pisut vibreerib, aidates kaasa igasuguse mustuse tulemuslikule eemaldamisele, ja aknapesur, mille kummiosa on just nii painduv, et kogu vedeliku saab kokku koguda kollektorpaaki, ilma et akendele triipe jääks.

Kärcher

Mõlemad seadmed on kaalult kerged, juhtmevabad ega võta hoiustamisel palju ruumi.
Pika tööajaga akutoitel seadmed võimaldavad puhastada ilma katkestusteta. Aku tühjenemisest annavad KV 4 puhul märku LED-tuled ja WV 6 puhul LCD-ekraan. Nii saad linnakorteri või väiksema maja aknad pestud täiesti muretult ja ühe laadimisega.

Loomulikult täidavad samu funktsioone ka Kärcheri aknapesumasinate sarja teised liikmed. Olukorda, kus uuem mudel muudab vanema kasutuks, pole vaja karta. Nii on näiteks WV 1 ja WV 2 peaaegu sama head masinad. Loomulikult on iga värskema mudeliga sisse toodud mõned uuenduslikud pisinüansid, kuid printsiibilt ja töökindluselt on Kärcheri masinad kõik üpris ühel joonel.

Kui aga tunned, et tahaksid siiski ka natuke käsitööd teha, siis Kärcher on mõelnud sellelegi, luues Kärcher KV 4 kõrvale (või soovijate jaoks asemele) komplekti, kus aknapesuriga on kaasas mikrokiudlapiga pihustipudel, millega saad samuti aknaid mõnusalt ja kiiresti puhastada. Komplekti kuulub loomulikult ka aknapesur (vastavalt sinu hinnatundlikkusele kas uuem WV 6 või näiteks mõni varasem mudel – WV 1), mis tagab pestud klaasidel triibuvaba tulemuse.

Kärcher

Nüüd ei ole muud teha kui otsustada, kas pesed aknad puhtaks lihtsalt ja mugavalt, kasutades Kärcheri erinevaid võimalusi, või keerukalt ja aeganõudvalt, nagu oled seda teinud siiani. Kõige tähtsam on lõpuks see, et aknad saaksid puhtaks.

Kärcheri valikuga saad tutvuda SIIN.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias