Lasnamäe saab kolmanda My Fitnessi spordiklubi

 (1)
Postimaja MyFitness
Foto: Madis Veltman

MyFitness avab järgmise aasta suvel uudses Lasnamäe Tervisemajas oma 18. klubi.

MMyFitnessi juhatuse esimehe Erkki Torni sõnul oli ettevõttel kolmanda spordiklubi avamine Lasnamäel plaanis juba pikemat aega.

“Lasnamäelased on meie Virbi ja Kärberi klubi väga soojalt vastu võtnud, mis julgustas meid ka Linnamäele laienema,” ütles Torn.

“Lasnamäe Tervisemaja asub mitme olulise tee ristumiskohas, mis teeb selle mugavalt ligipääsetavaks nii kohalikele elanikele, teistele tallinlastele kui ka Lasnamäega piirnevate omavalitsuste elanikele.”

MyFitness Eesti tegevjuht Tiina Otsa lisas, et Tervisemaja teisele korrusele tuleb suure formaadiga klubi koos avara jõusaali, kvaliteetse masinapargi, rühmatreeningutesaali ning massaažikabinetiga. “Uue klubi lisandumisega Lasnamäe piirkonda avarduvad meie praeguste ja tulevaste liikmete treenimisvõimalused veelgi,” sõnas Otsa. “Samas hoones hakkab tegutsema ka maadlusklubi koos poksisaaliga. Kindlasti planeerime naabritega head koostööd ja nii saame rikastada oma tunniplaani uute treeningutega.”

Lasnamäe, Kose ja Maarjamäe piirile aadressil Linnamäe tee 3 algava aasta kevadeks kerkiva Lasnamäe Tervisemaja arendajaks on Capital Mill.

Tervisemaja koosneb kahest ühendatud hoonest. Meditsiiniteenused, sh pere- ja eriarstid, taastusraviteenused basseiniga, päevakirurgia ning uuringuvõimalused, hakkavad paiknema tervisemaja kuuekordses osas. Selle kõrvale rajatakse kahekordne hoone, kus hakkab tegutsema spordiklubi, apteek, kauplus ja teised teenused.

Seotud lood:

Lasnamäe Tervisemajas on viiel korrusel 4400 ruutmeetrit meditsiiniteenuste päralt ning teises hoones sama palju kaubanduse, spordivõimaluste jm teenuste tarbeks.

2000 ruutmeetrit võtab enda alla Konsum, 2000 MyFitness, ilusalong, kohvik, lillepood ja Benu apteek. Parklas on kohad 190 autole.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias