Läti mobiilitootja Evelatus avas Rocca al Mare Keskuseses esinduse

 (25)
Läti mobiilitootja Evelatus avas Rocca al Mare Keskuseses esinduse
Rocca al Mare keskuses avati Läti mobiilitootja uus poodPressimaterjalid

Rocca al Mare keskuses avati Balti riikides laienev Läti mobiilipood Evelatus. Kauplus pakub ligi neljakümne erineva tootja telefone ning mobiiliaksessuaare ning müüb lisaks ka omatoodangut, mis on saanud rahvusvahelise tunnustuse osaliseks.

„Nutitelefonide ajastul on jätkuvalt vajadus telefonide järele, mis oleks põrutuskindlad ja usaldusväärsed töövahendid igas situatsioonis. Selliste mobiilide valmistajatena oleme täna headeks partneriteks mitmetele rahvusvahelistele ettevõtetele. Lisaks oleme Evelatuse toodetega olnud esindatud olulistel tehnoloogia messidel nagu IFA Berliinis, Global Sources Hong Kongis, MVC Barcelonas ning paljudel teistel,“ sõnas Evelatuse turundusjuht Ketija Kočkina. „Mobiilidele lisaks leiab esindusest kasulikke mobiiliaksessuaare nii meie kui ka teiste tootjate poolt, mis ühilduvad pea kõikide tuntud mobiiliseadmetega.“

„Peame meie keskuste poodide osas alati silmas seda, et külastajad nendest kõik eluks vajaliku ja saaksid kiired lahendused oma probleemidele. Seetõttu on hea meel tervitada enda kaubanduskeskuses mobiilipoodi, kust meie külastaja saab kõik ühe telefoni jaoks vajaliku alates kaitseklaasist ja akupangast kuni uue vastupidava telefonini välja,“ kommenteerib Rocca al Mare keskuse juht Linda Eichler.

Seotud lood:

2005. aastal Riia lähistel avatud mobiilipoodi on Läti ärilehe Dienas Bizness poolt saanud kiirelt areneva tehnoloogiaettevõtte tunnustuse. Tänaseks on Lätis, Ukrainas ja Eestis Evelatuse poode kokku 32. Sellele lisaks on brändi tooted esindatud enam kui 15 riigis.

Rocca al Mare Kaubanduskeskuse üldpind on 74 600 m2, millest 57 600 m2 on väljaüüritav pind. Aastas külastab keskust 5,5 miljonit inimest.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias