Lätlaste spordiklubikett siseneb suurte plaanidega Eesti turule

 (13)
Lätlaste spordiklubikett siseneb suurte plaanidega Eesti turule
Foto: People Fitness

Lätis möödunud aastal tegevust alustanud People Fitness avab Tallinnas Mustika keskuses esimese klubi.

People Fitnessi turundusjuhi Sasha Dembo sõnul näeb ettevõte Eesti turul tugevat potensiaali, kuna sportlike ja tervislike eluviiside harrastamine on rahva hulgas jätkuvalt tõusuteel.

„Konkurents spordiklubide seas on küll tihe ja eriti just Tallinnas, kuid hinnad on üsna kõrged. Meie eesmärk on pakkuda kõrget kvaliteeti ja mitmekülgseid treenimisvõimalusi taskukohase hinnaga. Oleme tõestanud, et see on võimalik ning kasvatanud kahe spordiklubiga Riias vähem kui aastaga märkimisväärse kliendibaasi. Mais kavatseme avada spordiklubi ka Vilniuses ning 2017. aastal käivitada neli klubi teistes Euroopa riikides," ütles Dembo.

People Fitnessi sobivate tegevuskohtade leidmisel abistava Colliers International Eesti partner ja äripindade osakonna juhi Tarmo Kalviste sõnul töötab ettevõte eesmärgiga leida People Fitnessile täiendavaid asukohti ning usub, et 2017 toob veel sarnaseid uudiseid.

„Uue spordiklubide keti lisandumine Eesti turule üle pika aja on igati tervitatav ning näitab ilmekalt kaubanduspindade turu trendide kinnistumist," lisas Kalviste.

Mustika keskuses avatavas People Fitness spordiklubis on maailmas hinnatud brändide Life Fitness, Hammer Strength, Bosu ja Tomahawk treeningseadmetega varustatud jõusaal ning spinningu saal, kus keskendutakse Les Mills ja MyRide+ programmidel põhinevatele rühmatreeningutele.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias