Leedukate üliodav spordiklubikett jätkab laienemist. Uus klubi tuleb Tartusse

 (15)
Leedukate üliodav spordiklubikett jätkab laienemist. Uus klubi tuleb Tartusse
Foto: Lemon Gym

Lemon Gym spordiklubi avab peagi uksed Tartus kunagise legendaarse ööklubi Tallinn asukohas.

Spordiklubidekett Lemon Gym teatas, et on käed löönud kinnisvaraarendajaga Colordia AS esimese jõusaali avamiseks Tartus ja see juhtub juba käesoleva aasta detsembris. Aadressil Narva mnt 27a asuvale kinnistule projekteeritud maja kerkib sinnasamasse, kus mõni aeg tagasi sulges uksed legendaarne ööklubi Tallinn.

Alles suve alguses teatas Lätis ja Leedus 10 klubiga tegutsev Lemon Gym jõusaalide kett oma plaanidest siseneda Eesti turule. Tallinnas Mustakivi keskuse laienduses avatakse jõusaal 2018. aasta alguses ning ettevõte on peale seda korduvalt rõhutanud ambitsioonikat laienemisstrateegiat.

Klubi asukoht on Tartu kesklinnast lühikese jalutuskäigu kaugusel ning neile, kes tulevad autoga, on piisavalt parkimiskohti maja küljes asuvas parkimismajas. Üle 1300-ruutmeetrisel pinnal laiuv klubi varustatakse kvaliteetsete treeningseadmetega tootjatelt Gym80 ja Matrix.

Uued lahendused algavad ukselt - klubiliikmed tuvastatakse sõrmejäljelugeja abil ning rühmatreeningute saalis sunnib suurelt ekraanilt pingutama maailma juhtiv virtuaalne rühmatreeningute süsteem Wexer, mille valikus on üle 600 erineva kestvuse ja intensiivsusega treeningu.

Jõusaalialal on interaktiivne treeningsüsteem Funxtion ja vastuvõtu juures puhkeala. Hinnapoliitikat lubab klubi hoida samasugusena kui kõikjal mujal Lemon Gym'i ketti kuuluvates klubides ehk siis jõusaali kuuajaline piiramatu kasutus maksab kõigest 19 eurot.

Hetkel kuulub Lemon Gym ketti Lätis ja Leedus 10 spordiklubi. Klubi omanikfirma Impuls LTU omab Eestis kahte premium-klassi spordiklubi Arctic Sport Club, jõusaaliketti Lemon Gym ning lisaks Leedu spordiklubiketti Impuls.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias