Lidl valmistub Eesti turule sisenema ja avas eestikeelse kodulehe

 (31)
Lidl
LidlFoto: STEPHEN HIRD, Reuters

Seni Eestis kinnistuid ostnud Saksa odavpoekett Lidl on tulnud veebis lagedale eestikeelse kodulehega, kust tutvustatakse ettevõtet klientidele.

"Pakume meie klientidele kvaliteetseid ja värskeid tooteid parima hinnaga. Kõik meie töötajad aitavad kaasa Lidli visiooni elluviimisele luua klientidele mugav ostukeskkond ja lihtsustada poes käimise argirutiini," kirjeldatakse kodulehel.

Samuti toob kauplusekett kodulehel välja, et nende näol on tegemist odavketiga. "Odavpoeketina oleme lihtsad ja otsekohesed. Meie heade tulemuste aluseks on meie selged protsessid, mis omakorda panustavad meie jätkusuutlikku kasvu."

Kodulehel tuuakse välja ka karjäärivõimalused Lidlis. Lehekülje kaudu on võimalik kandideerida tööle turunduse projektijuhiks, personaliosakonna nooremvärbajaks, saksa-eesti tõlgiks ja kvaliteediosakonna konsultandiks.

Varem on meedias juttu olnud, et Lidl avab esimesed kauplused Eestis järgmisel aastal, samuti on olnud segast infot asukohtade osas. Tallinnasse peaks tulema viis või kuus Lidli kauplust, samuti plaanitakse kauplusi Tartusse ja Narva.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias