Loe, millised jõulukingid on eestlaste seas kõige populaarsemad

 (3)
Foto on illustreeriv
Foto on illustreerivVida Press

Millised jõulukingid on viimase kolme aasta jooksul eestlastele enim rõõmu teinud? E-poe esindaja toob välja populaarsed tooted, mis ka sel aastal endiselt rohkelt huvi pakuvad.

Parfüümide võidukäik

Viimase kolme aasta detsembrikuu kõige müüdavamaks kaubaartikliteks on vaieldamatult olnud parfüümid. „Kuigi sageli arvatakse, et inimene peaks endale meelepärase lõhna ise valima, tõestavad meie klientide ostud vastupidist – inimesed on saanud teadlikumaks lähedaste lõhnaeelistustest ning teadlikumad ollakse ka klassikaliste lõhnade osas, mis müügiedetabelite esiotsas troonivad,“ lausus Kaup24 esindaja Rauno Kristjan. Kõige sagedamalt on kingikotti poetatud just Guess Seductive’i ning Dolce & Gabbana 3 L’lmperatrice tualettvett. Pea võrdselt populaarsed on ka Hugo Bossi klassikaline parfüüm Women ning parfüümvesi Elizabeth Arden 5th Avenue.

Viimasena nimetatud brändi rohelise tee kollektsioonist leiab veel mitmeid pühadeaja lemmikuid nagu Green Tea Honeysuckle tualettvesi ning lõhnade kategooriast väljas, kuid siiski populaarsete toodete edetabeli tipus olev kehakreem Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops.

Ka mehi on kõige enam üllatatud lõhnadega. Vaieldamatuteks hitt-toodeteks on tualettveed nagu näiteks Versace Man Eau Fraiche, Diesel Plus Masculine ja Guess Seductive Homme. Teistega samale pulgale pürgib ka sportlikum lõhn David Beckham’ilt nimega Intimately.

Seotud lood:

Lastele mänguasjad loovuse arendamiseks

Lastele on viimastel aastatel jõuluvana enim naeratuse näole toonud kineetilise liivaga ehk plastiliivaga, mis koosneb 98 protsendist liivast ning kahest protsendist lisandist, mis hoiab liiva viskoosse ja kergesti vormitavana. “Lastele väga meeldib see liiva ja plastiliini vahepealne materjal, kuna sellega mängides saab laps rakendada oma loovust ja fantaasiat, lisaks arendab plastiliiv ka laste peenmotoorikat ja loogikat,” möönis Kristjan. Käes hoides jätab plastiliiva tekstuur märja mulje, kuid tegelikult on see täiesti kuiv, mittepudenev ning jätab erinevad pinnad ja lapse riided puhtaks.

Lisaks põnevale mänguliivale on viimasel kolmel aastal olnud jätkuvalt populaarne väikeste poiste jõulukinkide klassikaks kujunenud kahekorruseline parkimismaja, kus pisikeste mudelautodega saab kaldteedest üles ja alla kihutada. Tüdrukutele on veebipoest palju soetatud mitmekorruselist nukumaja ja erinevaid interaktiivseid nukke.

Kingitus tervele perele

Niinimetatud pere kategooria viimaste aastate universaalseks hitt-tooteks on tantsumatt Step Mania, millega saab teleri ekraanilt liigutusi järele teha või ka ise meelepäraseid sammukombinatsioone luua. “Step Mania on suurepäraseks meelelahutuseks kogu perele, mis paneb igas vanuses inimesed liikuma ning pakub tubasel ajal rohkelt rõõmu,“ selgitas Kristjan. Komplekti kuulub tantsumatt ning USB-pulk, millega saab mati arvuti või teleriga ühendada.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias