Lõpuks ometi! Kristiine keskuse KFC on kolmapäevast avatud ööpäevaringselt

 (7)
Kristiine keskuses avati juba teine KFC restoranKristiine keskuses avati juba teine KFC restoran
Kristiine keskuses avati juba teine KFC restoranKristiine keskuses avati juba teine KFC restoranFoto: Raul Mee

Kristiine keskuses asuv kiirtoidukett Kentucky Fried Chicken (KFC) on alates 19. veebruarist avatud ööpäevaringselt. Öisel ajal pääseb restorani Endla tänava poolsest eraldi sissepääsust, mille lähedal asuvad ühtlasi restorani külastajatele mõeldud parkimiskohad, teatab keskus pressiteate vahendusel.

”Ööpäevaringne teenindus oli meie keskuse KFC-l plaanis algusest peale, kuid iga uus asi vajab veidike aega sisse elamiseks, mistõttu otsustati kõigepealt töörutiinid paika loksutada. Meil on hea meel, et nüüd on KFC 24/7 avatud, sest see on osutunud väga menukaks söögikohaks,” ütles Kristiine keskuse kommertsdirektor Helen Metsvaht. ”Kuna keskus asub linna tuiksoonel, siis on hilistel õhtutundidel kindlasti tegemist tänuväärt toitlustusvõimalusega, mida hakatakse palju kasutama.”

KFC asub Kristiine Road tänavatoidualal, mis avati mullu oktoobris. Toidutänav paikneb Endla tänava poolse sissepääsu juures ja söögikohad kokku hõlmavad enda alla enam kui tuhande ruutmeetrise ala.

Pärast uuendust on keskuses kokku 15 söögikohta ning toitlustuse ja meelelahutuse osakaal üüritavast pinnast moodustab seejärel kokku 12 protsenti.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias