Lottemaa kergitas algavaks suvehooajaks piletihinda

 (80)
Lottemaa esimene päev
Lottemaa.Foto: Eero Vabamägi

Lottemaa püüab kohapealt müüdava piletihinna tõusuga suunata inimesi pileteid internetist ostma, kus see möödunud hooajaga samale tasemele jääb.

„Nii on meil võimalik paremini prognoosida seda, kui suurt hulka kliente peame teenindama. On oluline vahe, kas toitlustamist vajab 1000 või 2000 inimest," ütles Lottemaa turundusjuht Jorgen Sumin Delfile.

Möödunud suvel tuli ette hetki, kus õhtuks sai Lottemaal jäätis otsa. „Kui laps suvepäeval jäätist ei saa, siis see on ikka üks ütlemata kurb sündmus. E-piletite ostuga teame prognoosida potentsiaalset külastajate hulka ja kuna palju tehakse ka grupikülastusi, siis saame näiteks gruppidele vajadusel soovitada mõnd teist külastuspäeva," selgitas Sumin e-piletite vajadust.

Pilet maksis möödunud aastal 15 eurot ning jääb tänavu samale tasemele, seda aga vaid juhul, kui pilet osta internetist. Kohapealt ostes tuleb sissepääsu eest maksta 17-eurost hinda.

Möödunud aasta kõige kiiremal päeval käis Lottemaal kokku 3000 külalist. Siis oli atraktsioonide juhendajate, näitlejate ja teenindajate ridades tööl 90 inimese ringis. Tänavu on töötajate arv kasvatataud 130 peale.

„Ka näitlejaid on uute tegelaskujude läbi juurde lisandunud, seda selleks, et ei tekiks võimalust, et „käisin Lottemaal, aga oma lemmiktegelasega pilt jäi tegemata, sest oli pikk järjekord"," selgitas Sumin.

Kui kogu möödunud aasta külastatavus jäi 50 000 külastuse kanti, siis tänavu sihitakse kaks korda suuremat külastajate hulka.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias