LUGEJA FOTO | Töötaja eksimuse tõttu pakuti Prismas lastele tasuta puuviljade valikus hallitanud mandariine ja pruunikaid banaane

 (41)
LUGEJA FOTO | Töötaja eksimuse tõttu pakuti Prismas lastele tasuta puuviljade valikus hallitanud mandariine ja pruunikaid banaane
Selline nägi Mustamäe Prismas välja lastele mõeldud puuviljavalik laupäeva (05.01) õhtul.Lugeja foto

Laupäeva õhtul Mustamäe Prismat külastanud klient märkas, et lastele mõeldud tasuta puuviljade korvis on lastele ahvatlevate tervislike vahepalade asemel pruuniks muutunud banaanid ja hallitanud mandariinid.

„Olukord hakkas eriliselt silma, kuna oli väga vastuoluline," kirjeldas lugeja Mustamäe Prismas laupäeva õhtul valitsenud pilti. Vastuoluliseks tegi olukorra puuviljade kohal olev sõnum: „Üks värske puuvili igale lapsele."

Mustamäe Prisma juht Marilii Torim: tegemist oli töötaja veaga

„Kaupluses on tasuta puuviljade eest vastutav valves olev töötaja, kelle ülesanne on vähemalt 2 - 4 korda päeva jooksul korve kontrollida ja vajadusel ka täita. Üks tasuta puuvilja korv on karuselli juures ja teine on puu- ja juurvilja osakonnas. Kahjuks ei teostatud laupäeva õhtul seda kontrolli korrektselt ja tasuta puuviljade korv ei näinud välja selline nagu see olema peaks," tõdes Torim.

Pühapäevaks oli Torimi sõnul olukord lahendatud. „Püüame edaspidi hoida lastele pakutava puuvilja korvi korras," lisas ta.

Pühapäevaks oli Mustamäe Prisma lastele mõeldud puuviljavalik taas isuäratav.

„Prisma on lastele tasuta puuvilja pakkunud alates 2016. aastast ning oleme selle aja jooksul väikelastega peredelt, kellele lastega ostlemine on paras väljakutse, saanud väga palju head tagasisidet. Tasuta puuviljade valikus on eelkõige banaane ja õunu, jõulude ajal ka mandariine," kirjeldas Torim.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias