LUGEJA FOTOD | Vaata, milline näeb välja inimtühi Helsingi lennujaam! Poed suletud, üksikud inimesed kannavad maske

 (8)

Vaatamata sellele, et paljudesse riikidesse lendamine on hetkel piiratud, leidub inimesi, kes siiski reisivad. Helsingi lennujaam on küll inimtühi, kuid Londoni lennule kogunes mitmeid inimesi.

Teatavasti on võimalik Eestist lennata Helsingisse ning sealt edasi mõnedesse sihtkohtadesse. Kasuliku poole pöördunud lugeja saatis aga pildid kõledast ja inimtühjast Helsingi lennujaamast. Piltidelt avanev vaatepilt on tavapärases olukorras rahvarohke lennujaama kohta harjumatu.

Londonisse edasi lendava lugeja sõnul läksid Tallinn-Helsingi vahelisel lõigul turvakontroll ja muud toimingud kiiresti. "Inimesi jätkus, Helsingis järjekorda ei olnud," lisas ta.

Londoni lennule oli lugeja sõnul rohkem inimesi tulemas. "Enamik inimesi kannab maske kas kogu aeg või siis lennukis kindlasti," kirjeldas ta olukorda.

Lugeja sõnul kannab ta ise samuti maski, kuid lennukis oli ka neid, kes maski ei kandnud. Maskide üldist jagamist ei toimu, samuti pole rangelt nõutud, et kõik reisijad kannaksid maske.

Seotud lood:

Valdav osa Londoni lennule tulnud inimesi olid vene keelt kõnelevad ja rahvusvahelised pered.

Piltidelt on näha, et lennujaamas asuvad tax-free ja muud kauplused ning söögikohad on suletud. Kaupluste ja tualettide juures on võimalik käte desinfitseerimiseks desovahendit kasutada.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias