Lugeja: Taisto bussipiletite hinnad on kallid, aga bussid haisevad ja kütet sisse ei lülitata - mille eest nad raha küsivad?!

 (78)
taisto liinid
Taisto LiinidFoto: Andres Putting

Kasuliku toimetusele kirjutas lugeja, kes ei ole rahul Taisto busside pakutava teenusega. Tema sõnul ei vasta pileti eest küsitav hind sellele, millised bussid seestpoolt välja näevad. Taisto kinnitusel on nende eesmärk pakkuda reisijaile võimalikult soodsat teenust.

"Paljusid kliente on ära tüüdanud taisto busside halb kvaliteet. Palju ka ei kirjuta sinna firmasse, midagi ei muutu. Näiteks praegu sõidan bussis, mis haiseb vängelt hallituse järgi ja ventilatsioonisüsteem ei tööta," kirjutas lugeja.

Konkreetset reisi puudutas meiega ühendust võtnud lugeja sõnul veel üks vahejuhtum: üks reisijaist tahtis keset sõitu tualetti minna, aga bussijuht vastas, et see on kinni ja reisija oleks pidanud bussijaamas ära käima. "Uskumatu, kas tõesti ei saanud sellest varem teada anda?"

Lugeja sõnul on teisedki reisijad hämmingus: "Hind kõrge, peaaegu nagu Lux Expressil, aga kvaliteet alla igasugust arvestust. Eelmine talv juhtus nii, et juht ei pannud kütet tööle, kuni lõpuks 10 kilomeetrit enne Tallinnat pani tööle," lisas ta. Lugeja sõnul on ta Taistoga ka halva teenuse osas ühendust võtnud.

Avaldame Taisto Liinid esindaja Jan Landrati vastuse bussifirma palvel täismahus:

Vabandame meie reisija ees võimalike ebameeldivuste pärast Pärnu-Tallinn bussireisil. Kontrollisime teie info põhjal bussi üle, salongi sisenedes on tõesti tunda korraks ebameeldivat lõhna, mida pikemaaegsel salongis viibimisel ise enam tähele ei pane.

Seotud lood:

Selle allikas me hetkel kindlad ei ole, aga see tundub pigem olevat seotud bussi WCga, kus oli üht-teist ära külmunud. Nagu nimigi ütleb, on tegemist vesitualetiga ja vedelikud teatavasti talvel külmuvad, seetõttu me talvisel ajal oma liinibussides WC kasutamise võimalust ei paku.

WC külmumist on võimalik küll kemikaalidega vältida, aga siin tuleb arvestada asjaoludega, et bussi WC on plastikust ning paraku kasutatakse bussi WCd osade reisijate poolt ka suitsetamiseks ning kuna kemikaalid on tuleohtlikud siis me soovime seda riski minimeerida.

Bussi kliimaseade töötab põhimõttel, et all jalgade juures olevatest radiaatoritest tuleb sooja ja reisija pea kohal olevatest õhukanalitest jahedamat õhku, seega kui salong ei ole saavutanud kliimaseadmes ette antud temperatuuri, ei hakkagi ülevalt poolt õhku puhuma, ja siit võib tõesti jääda inimesele mulje, et kliimaseade ei tööta.

Mis puudutab piletihindasid, siis lisasin ühe ekraanitõmmise Tpilet.ee lehelt tänasest õhtust (1.02), kus on näha erinevate vedajate piletihinnad (punasega on tähistatud vedajate kampaaniahinnad). Taisto Liinid pakub Pärnu-Tallinn liinil pileteid alates ühest eurost ja meil on selgelt kõige soodsamad piletihinnad.

Ka bussist ostes näiteks maksab mõnel teisel vedajal viimase hetke täispilet Pärnust Tallinna 9 eurot, Taisto Liinidel 7 eurot, seega on meie piletid ka viimasel hetke bussijuhilt ostes üle 20 protsendi soodsamad.

Taisto Liinid soovibki oma reisijatele pakkuda eelkõige lihtsat bussiteenust soodsa hinnaga. Loomulikult on meie eesmärk, et tarbija jääks rahule ka selle soodsa hinna eest saadava teenusega ja meil on väga kahju, et reisija sai meie liinibussis ebameeldiva kogemuse.

Kirjale lisatud kuvatõmmis:

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias