Lugeja: väike laps sai rongi pistikupesast elektrilöögi, kas rongiga sõitmine on ikka ohutu?

 (46)
Elroni rongid
Foto: Eero Vabamägi

Delfi Kasuliku lugeja sõnul sai rongis reisinud väike laps täna hommikul katkisest elektripistikust särtsu. Elroni kinnitusel isoleeriti pistik ja rong suunati depoosse parandustöödeks.

Täna hommikul sai väike laps Tallinn-Pärnu rongis katkisest pistikupesast elektrilöögi, kirjutas Kasuliku lugeja. "Rongipersonal reageeris
kohe, piletimüüja kutsus kohe peale seda rongijuhi ja see isoleeris katkise pistiku," lisas lugeja, kes soovis teada, kas rongiga sõitmine on ikka ohutu.

AS Eesti Liinirongid turundus- ja kommunikatsioonijuht Merle Raie kinnitusel ei ole selliseid juhtumeid varem ette tulnud.

"Oleme teadlikud, et selline kahetsusväärne juhtum aset leidis ja Elron vabandab," ütles Raie. "Rongid läbivad enne tuurile minekut tehnilise kontrolli, mille käigus kontrollitakse üle ka pistikupesad," sõnas ta.

"Koosseis 2234 läks liinile täna 07.02 ja tõenäoliselt on antud pistikupesa plastikosa saanud vigastused liinil viibides. Antud juhtumi puhul reageeris rongijuht kohe, lülistas pistikutest voolu välja, isoleeris pistiku ning koosseis suunatakse depoosse, et teostada vajalikud parandustööd," kinnitas Raie.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias