Lugejate ebameeldivad kogemused restoranides: minge siis teise kohta, kui oodata ei jaksa

 (20)
Lugejate ebameeldivad kogemused restoranides: minge siis teise kohta, kui oodata ei jaksa
Foto: Priit Simson

Kasulik uuris lugejatelt, millist restorani nad julgelt soovitaksid ning millisest pigem eemale hoida tasuks. Lisaks restoranidele tõid lugejad välja ka kohvikuid ning teisi söögikohti, mis on nende arvates külastamist väärt.

Negatiivsetest kogemustest rääkides heideti peamiselt ebaviisakat või lohakat teenindust. Alles seejärel sai kriitikat toidu maitse ja välimus.

„Restoran Pegasus - enam ei lähe. Põhjus - täitsa saamatud ettekandjad, kes unustavad osale seltskonnast näiteks veini kallata või söögid korraga tuua. Ka unustati magustoidul alguses ettenähtud kaste, mis hiljem köögi tööstus-nõus järgi toodi. Kole pikk ootamine oli toidukordade vahel. Põhiroog - praad - oli saabudes päris jahe. Ettekandja ei mäletanud enam, et tellisime erinevad kohvid - kõigile toodi üks ja seesama. Vahepeal korra isegi vabandati midagi, aga eksimused läksid vana rada edasi. Kusjuures me üldse ei norinud ega kommenteerinud nende tööd ja võtsime asja rahulikult. Kolmas korrus on väga umbne koht istumiseks, kui rahvast juba tekib."

„Väga halva teenindusega on Pärnus Jahtklubi. Kes tahab teada, mis tähendab olla soovimatu külaline, mingu Pärnu Jahtklubisse, õudne kogemus. Me ootasime toitu 1 tund ja 45 minutit. Ettekandja käis mitu korda kähvamas, et minge siis teise kohta. Kui küsisin vett juua, siis öeldi, et baarist ostke, baaris polnud ühtegi teenindajat. No toitu ei jõudnudki oodata, läksime lõpuks Steffanisse."

Seotud lood:

„Sel suvel käisin Kakumäel Kapten Flintis. Rohkem ei lähe ja ei soovita ka teistel minna. Hinnaklass on üle keskmise kõrge, samas mugavust istumisel pole, valgustus on halb. Teenindus aga andis kõige rohkem soovida. Peale minu ja sõbranna oli veel neli külastajat. Meeletult kaua läks aega, et menüüd saada. Siis ootasime, et tellimust saaks esitada, siis et tellitud veed kohale jõuaks. Ja siis ootasime ja ootasime ja ootasime toitu. Minu toit tuli varem. Jõudsin selle ära süüa ja ootasime veel 20 minutit, siis tuli sõbranna toit. Kui küsisin, et kas köögis juhtus midagi, siis ei saanud teenindaja arugi ja kui selgitasin, siis tema seletus oli, et krevetid saavadki ju varem valmis kui kana."

„Kapten Flint on ka minu arust suhteliselt ebameeldiv koht. Samuti ei ole seal mugav istuda ja külmemal perioodil - siis on seal külm. WC asub keldris ja kui me käisime, levis seal meeletu hais. Meid oli seltskonnas viis inimest ja kõik tellisime erinevaid toite: burger, kana, lõhe jne. ning need maitsesid kõik ühtemoodi, kuna igale poole oli meeletus koguses barbeque kastet pandud. Pärast seda elamust ei suuda ma seda kastet enam süüagi."

Kiitust said järgmised kohad:

Kohvik Fellin
Noa restoran
Carramba
Olde Hansa
Rucola
Komeet
NO99 restoran
Gourmet Coffee
Hapsal Dietrich
Von Krahli Aed
Elevant
Restoran Ö
Cru
Ribe
River
Põhjaka
(pizzeria) Amrita Cafe
Armeenia köök "Soso juures"
Luccat
Sfäär
Küüslaugurestoran Balthasar
Virulane
Vegan restoran
Gianni
Mack Bar-b-que (Rocca al Mares)
Da Vinci (Kristiines ja Rocca al Mares)
Chedi
Horisont
Cafe Lyon

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias