Lux Express hakkab SuperBusi lahkumist katma 78 lisaväljumisega nädalas

 (43)
Lux Express hakkab SuperBusi lahkumist katma 78 lisaväljumisega nädalas
Foto: Heiki Rebane

Alates 1. augustist paneb Lux Express seoses SuperBusi tegevuse lõpetamisega ja suvelõpu nõudlusele vastu tulles Tallinn-Tartu ja Tallinn-Pärnu vahel sõitma lisabussid. Bussiettevõte toob liinidele täiendavalt 4314 istekohta nädalas.

Lux Expressi juhatuse esimehe Hannes Saarpuu sõnul kasvab traditsiooniliselt suve lõpus bussireisijate arv ning seoses suurenenud nõudlusega paneb bussiettevõte käima lisabussid. "Tunneme vastutust kogu bussituru käekäigu eest ning me ei soovi, et seoses ühe turuosalise ootamatu lahkumisega jääks bussiturule täitmata tühimik," sõnas Saarpuu.

Kõik lisaväljumised on saadaval kogu augustikuu jooksul ning võimalusel ja nõudluse olemasolu korral plaanib Lux Express lisaväljumistega jätkata ka septembris. "Paneme reisijaid teenindama kõik vabad bussid, et võimalikult paljudel soovijatel oleks võimalus planeeritud bussireis ette võtta," selgitas Saarpuu. Bussiettevõte juht kinnitas, et kui peaks tekkima täiendavaid võimalusi lisabusse kasutada, siis lisandub augustis Tallinn-Pärnu liinile veel lisareise.

Lisaväljumiste reisiperiood algab 1. augustist ja lisapiletid jõuavad müüki alates tänasest. Kokku lisandub iga nädal 78 lisareisi – 50 reisi Tallinn-Tartu ja 28 reisi Tallinn-Pärnu liinil.

Seotud lood:

Lisabussid pannakse Tallinn-Tartu suunal välja esmaspäevast pühapäevani kell 10.00, 12.00 ja 17.00 ning reedel ja pühapäeval ka kell 13.00 ja 15.00. Tartu-Tallinn suunal teevad Lux Expressi bussid lisaväljumisi esmaspäevast pühapäevani kell 10.00 ja 14.00. Reedel, laupäeval ja pühapäeval kell 16.00. Esmaspäevast reedeni ja pühapäeval kell 17.00 ning reedel ja pühapäeval lisaks ka kell 19.00. Osalt kattuvad lisareisid juba varem liinidel olnud lisaväljumistega, millega nüüd, nõudluse kasvades, on otsustatud jätkata.

Tallinn-Pärnu suunal lisab Lux Express väljumisi esmaspäevast pühapäevani kell 12.30 ja kell 15.30. Pärnust Tallinnasse pannakse aga lisabussid käima kell 16.00 ja kell 19.00.

Lux Expressi kinnitusel ei erine lisaväljumiste hinnapoliitika põhiväljumiste omast ehk ka lisaväljumiste puhul kehtivad dünaamiline hinnastus ning kõik ealised ja kliendiprogrammi soodustused.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias