Lux Express lisab koolivaheajal üle tuhande reisijakoha


Lux Expressi uued bussid 2019
Foto: Margus Pahv

Koolivaheajal sõidab bussidega lapsi ja noori enam kui kolmandiku võrra rohkem ja sestap lisab Lux Express Tallinn-Tartu liinile reedel ja pühapäeval kokku kümme edasi-tagasi väljumist 1200 täiendava reisijakohaga.

Samuti on üks lisareis neljapäeval ja laupäeval. Täiendav väljumine tähendab seda, et neil tundidel läheb peatusest teele korraga kaks bussi. Lux Expressi juhatuse liikme Janno Ritsbergi kinnitusel on lisareise tehtud nädalavahetustel varemgi, küll aga mitte kordagi sellises mahus. „Tahame olla paindlikud ja tippaegadel reisijatele rohkem appi tulla, et lapsed jõuaks mõistlikul kellaajal Tallinna või Tartusse.“

Ritsbergi sõnul on ka tavapärased reeded ja pühapäevad ettevõtte jaoks tippkoormusega. Nii reedesed kui pühapäevased lisaväljumised Tallinnast jäävad just kõige suurema nõudlusega ajavahemikku kell 12.30 – 18.00 ja Tartust 13.00 – 19.30. Neljapäeval ja laupäeval on mõlemad täiendavad reisid Tallinnast Tartusse kell 16.30.

Lisaväljumiste abil peaks ettevõte Ritsbergi hinnangul nõudlusega toime tulema, ehkki endiselt on mõistlik pilet veebist ette ära osta.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias