Lux Express lisab rahvusvahelistele liinidele ohtralt uusi väljumisi


Lux Express
Foto: Josu Altzelai, Lux Express

Lux Express muudab alates tänasest rahvusvahelise bussiliikluse tihedamaks lisades sõidugraafikusse uusi väljumisi Tallinn-Riia, Riia-Vilnius ja Riia-Minsk liinidele. Tallinn-Riia liinil suureneb istekohtade arv 16% võrra.

Muudatused on seotud nii reisijate arvu suurenemisega rahvusvahelistel marsruutidel ja bussitranspordi populaarsuse kasvuga kui ka uute Lux Express Lounge busside tulekuga Tallinn-Riia liinile.

Tallinn-Riia liinile lisandub kummalgi suunal kaks igapäevast väljumist ja lisaks tehakse muudatusi ka olemasolevates väljumisaegades. Tallinn-Riia liinil suureneb Lux Expressi busside väljumiste arv seega 13-ni päevas ning nii Tallinnast kui Pärnust saab Riiga sõita alates 6.00 hommikul kuni 18.00 õhtul pea iga tund.

Lux Express tõi juunis Talinn-Riia liinile uued eritellimusel valminud Lux Express Lounge bussid. Lounge bussides on kokku 45 kohta, sh 15 kohta asub Lounge osas, kus istmed on paigaldatud 2+1 põhimõttel. Uute busside heitgaaside tase vastab Euro 6 normidele ja kütuse kulu on 26 liitrit 100 km kohta. Scania Irizar i8 Lounge-tüüpi bussid valmisid Hispaanias ning läksid maksma ligi kolm miljonit eurot.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias