Lux Express toob Tallinn-Tartu liinile Ekstra lisaväljumised

 (1)
Lux Expressi uued bussid 2019
Foto: Margus Pahv

Seoses kasvava reisijate arvuga toob Lux Express homsest Tallinn-Tartu liinile lisaväljumised Ekstra nime all, et teenindada kõik soovijad reedete ja pühapäevade tippkoormuse ajal, teatab ettevõte pressiteate vahendusel.

Tegevjuhi Janno Ritsbergi sõnul on reisijate hulk Tallinna ja Tartu vahel jätkuvalt kasvamas ning seetõttu otsustati täistunni äriklassi ja pooltunni tavaklassi Lux Expressi väljumiste kõrvale lisada reedeti ja pühapäeviti Ekstra bussid. „Nädala keskel on suur osa meie sõitjatest tööasjus reisijad, aga reedeti ja pühapäeviti tahab bussile pääseda ka palju kooliõpilasi, tudengeid ja pensionäre, kes soovivad soodsamat piletit,“ lausus ta. „Nüüd ongi reisijail reedeti ja pühapäeviti valida, kas sõita kõigi mugavustega Lux Expressiga või tagasihoidlikuma varustusega Ekstraga, mille pilet on soodsam.“

Reedeti ja pühapäeviti väljuvad Ekstra bussid mõlemas suunas iga kahe tunni järel alates lõunast kuni kella 20ni. 9-eurose täispileti ja 7-eurose sooduspileti hind on praegu paigas ja see ei muutu vastavalt nõudlusele.

Ritsberg lisas, et Lux Expressi soodustused Tallinna ja Tartu vahet sõitvatele eakatele ja õppuritele jäävad alles igal muul päeval ja ajavahemikul, välja arvatud reede ja laupäev kell 12-20. „Sel ajal saab hinnatundlikum sõitja valida nüüd Ekstra, mille pilet on soodsam Lux Expressi senisest hinnast samadel päevadel ja kellaaegadel.“

Ritsbergi sõnul olid pärastlõunased ja õhtused väljumised seni reedeti ja pühapäeviti sageli välja müüdud ja sestap puudus inimestel kindlus, kas bussides jagub kohti – nüüd ei tohiks enam seda muret tekkida. „Ka Ekstra bussides on WiFi, elektripistikud, WC ja konditsioneer,“ lisas ta.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias