Lux Expressi luksusbuss ütles keset Riia linna üles

 (27)
Lux Buss
Foto: Rando Järv

Pühapäeval kell 14.45 Tallinna bussijaamast Riia lennujaama väljunud Lux Expressi buss jäi tehnilise rikke tõttu Riia linnas, Alfa keskuse juures seisma ning edasi tuli reisijad toimetada asendusbussiga.

„Bussijuhid sagisid 10-15 minutit ümber bussi ilma reisijaid olukorrast teavitamata. Peaaegu kõik bussis olijad olid teel lennujaama. Buss aga seisis ja seisis. Ei usalda enam seda Lux Expressi," kirjutas toimetusele bussis olnud reisija.

Lux Expressi turundusjuht Kristiina Mehik kinnitas, et eile Tallinn-Riia liinil sõitnud bussil tekkis tehniline rike.

„Vahetult enne Alfa keskuse peatust tekkis bussijuhil kahtlus, et bussil võis tekkida tehniline rike. Kuna tegemist oli planeeritud peatusega, kus pidi toimuma ka bussijuhtide vahetus, läks bussijuht ühtlasi olukorda uurima. Kuna tegemist oli sõiduplaanis ette nähtud peatusega ja bussijuhil endal ei olnud olukorrast selget ülevaadet, ei informeerinud ta tõepoolest bussis olnud reisijaid võimalikust rikkest. Kui sai selgeks, et antud bussiga reisi siiski jätkata ei saa, informeeriti sellest ka reisijaid. Reisijad sõidutati edasi asendusbussiga, mis jõudis kohale umbes 20 minutiga, samas otsustasid osad reisijad jätkata reisi omal käel. Nendele reisijatele kellel oli vaja lennujaama jõuda, telliti takso ning meie andmetel ei jäänud ükski reisija oma lennust maha," selgitas Mehik.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias