Maailmaturu nafta hinnalangus jõudis lõpuks jaehindadesse

 (167)
Maailmaturu nafta hinnalangus jõudis lõpuks jaehindadesse
Foto: Neste

Kuigi maailmaturu nafta hinnad on viimastel nädalatel langenud, siis jaehinnad Eestis on püsinud enam-vähem samal tasemel. Reedel jõudis lõpuks hinnalangus ka tanklatesse.

“Täna langesid Neste jaamades hinnad bensiinil -7 senti ja diislikütusel -8 senti. Võrreldes täna hommikuse hinnaga, maksab praegu Neste jaamades bensiin Futura 95: 1,299 s/l, Futura 98: 1,349 s/l, Futura diislikütus 1,279 s/l ja ProDiesel 1,359 s/l. Edasine hinna liikumine sõltub väga palju kohalikust konkurentsist ning sellest kas maailmaturu hind jätkab langemist,” sõnas Kasulikule Neste turundus- ja kommunikatsioonijuht Risto Sülluste.

Peatset hinnalangust lubas eile ka Olerexi esindaja, kelle sõnul on hinnad piirkonniti juba langenud. “Kuigi maailmaturu hind vahepeal tõusis, peaks lähipäevadel hinnalangus jõudma ka Eesti tanklatesse,” sõnas firma esindaja eile õhtul.

Tallinnas Ahtri Olerexis maksab reede õhtupoolikul liiter bensiini (95) 1,299 eurot, diislikütus maksab 1,279 eurot.

"Ka Circle K alandas juba reede lõunast mootorikütuste hindasid ning hetkel on need Circle K teenindusjaamades vastavalt mootoribensiin 95 miles 1,299€ ja D miles 1,279€," sõnas Circle K mootorikütuste hinnastamisjuhi Indrek Sass.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias