Maardulased said uue Rimi supermarketi

 (3)
Maardulased said uue Rimi supermarketi
Maardu RimiRimi Eesti AS

Maardus avati täiesti uus Rimi supermarket, mis asub aadressil Keemikute 25. Uues Rimi superis on müügipinda 1015m² ning valikus ligi 7000 toodet.

„Tänini Maardus tegutsenud uuest superist poole väiksem mini Rimi jäi Maardu elanikele väikseks – tegemist on linnaga, kus rahvaarv aasta-aastalt kasvab ning aina sagedamini otsustavad Maardusse kolida noored pered,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro. „Uue ja suurema kaupluse ehitamine oli ainuõige otsus. Kindlasti uus pood rikastab maardulaste valikuvõimalusi ning leiab peagi lojaalsed püsikliendid, kellele Rimi super saab kodupoeks.“

Maardu Rimi pakub laiemas valikus sooja toitu, kuumi jooke, kohapeal valmistatud pitsasid-saiakesi ning samuti on kaupluses salatibaar. Lisaks tavakassadele on kaupluses iseteenindusala. Vastavatud superis on kasutatud Rimi uut kontseptsiooni, mis eristub loogilisema ning lihtsama kaupade väljapaneku poolest. Maardu Rimi on sisustatud kaasaegse ja keskkonnasäästliku tehnikaga – alustades CO2 baasil töötavast külmasüsteemist lõpetades LED-laevalgustitega.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias