Majaelanik süüdistab Narva kohvikut haisutamises

 (1)
6KN10JUL06B02.jpg
6KN10JUL06B02.jpgFOTO: KRISTO NURMIS

Advokaadibüroo Miller & Company kaudu ministeeriumisse jõudnud kirjas märgitakse, et Narva Kohvik rikub tõenäoliselt tervishoiu- ja tuleohutusnõudeid.

Anonüümseks jääv elanik tunneb tõsist muret, et hooldamata rasvafilter, mis varem täitis kogu maja halva lõhnaga, võib lisaks olla tuleohtlik.

"Murelik kodanik", nagu teda kirjas nimetatakse, leiab, et kohviku rasvafilter on väga tuleohtlik, kuna see on ebaturvaliselt paigaldatud ning nõuetekohaselt hooldamata.

"Kuna rasvafilter ei ole nõuetekohaselt hooldatud, siis iga väikese sädeme korral võib rasvafilter süttida ning põhjustada keldris tulekahju, mis omakorda võib ohtu seada kõigi majas viibivate inimeste turvalisuse ja heaolu," märgitakse kirjas.

Narva kohviku juhataja ütles ERR-ile, et haisu levikus on süüdi uus kallis ventilatsioonisüsteem, mis paigaldati vastupidiselt kohviku soovitustele mahajäetud keldrisse.

Tuleohutusega aga ei tohiks probleeme olla, sest nende nõuete täitmist käis paar nädalat tagasi kontrollimas päästeamet, kinnitas omanik ja juhataja Alla Sbitneva.

"Kolmapäeval tullakse veterinaar- ja toiduametist ja linnavalitsusest olukorraga tutvuma. Projektid on kõik olemas," ütles ta.

Loe refereeritud artiklit pikemalt ERRi uudisteportaalist!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias