Maxima e-poe teenus Barbora.ee laieneb üle Eesti

 (14)
Maxima e-poe teenus Barbora.ee laieneb üle Eesti
Deniss Osman, Barbora.eePressimaterjalid

Toidu- ja esmatarbekaupade veebipood Barbora.ee laiendab järgmisel nädalal oma teeninduspiirkonda üle Eesti, pakkudes ostjatele võimalust oma e-ostudele järgi minna 33 Maxima kauplusesse suuremates keskustes Eesti maakondades.

Barbora.ee tegevjuhi Deniss Osmani sõnul oli piirkondliku laienemise arendusprojekt juba töös mitme kuu vältel, mille jõustamisse suunati lisaressurssi Eestis üleilmse viiruspandeemia tõttu kehtestatud eriolukorra tingimusis.

“Barbora laiendab koostöös Maxima jaeketiga võimalust sooritada turvalised igapäevaostud internetist ja neile ise järele minna paljudesse linnadesse üle Eesti,” lausus Deniss Osman. “Meie eesmärk on tuua võimalikult kiiresti ostjateni võimalus soetada oma igapäevaseid toiduaineid ja esmatarbekaupu Barbora.ee e-poe vahendusel, viies miinimumini vajaduse inimestevaheliseks kontaktiks ja seeläbi järgida ametkondade soovitusi, mis on suunatud viiruseleviku võimaluse minimeerimisele.”

Deniss Osmani sõnul katab Barbora.ee kõik Eesti maakondade suuremad keskused, kus asuvad Maxima kauplused. Täpsemaid detaile, sh sortimendi ja teenuse täpse ülesehituse osas, jagab Barbora.ee lähipäevil, kui on testitud kõik teenuse osutamiseks vajalikud logistilised ja IT-lahendused.

„Kujunenud olukorras leidsime koos heade partneritega kiiresti lahendused ja mobiliseerisime omaltpoolt kõik ressursid, et laiendada veebis toidu- ja esmatarbekaupade ostmise võimekust koostöös Maximaga,“ lisas Barbora.ee tegevjuht Deniss Osman.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

 • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
 • Olulised telefoninumbrid:
  • 1247 – Käitumisjuhised eriolukorras toimetulekuks ja koroonaviirusega seotud küsimustes (24h, tasuta)
  • 1220 – Perearsti nõuandetelefon eesti ja vene keeles, pakub meditsiinialaseid nõuandeid ja konsultatsiooni (24h, tasuta)
  • 53 01 9999 – Välisministeeriumi konsulaarinfo, kui oled välismaal hätta jäänud (24h)
  • 112 – Hädaabinumber kiirabi, pääste ja politsei kutsumiseks (24h, tasuta)
 • COVID-19 sümptomid on sarnased gripi sümptomitele. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused.
 • Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
 • Valitsus kehtestas viiruse kiire leviku tõttu 1. maini eriolukorra. Loe lähemalt, mida see kaasa toob!
 • Pärast välismaalt naasmist peavad nii Eesti elanikud kui ka välisriigi kodanikud olema kaks nädalat isolatsioonis. Loe lähemalt Välisministeeriumi kodulehelt!
 • Loe lähemalt koroonaviirusest Terviseameti kodulehelt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias