McDonalds' Baltikumi juht: õlle müük pole meie restoranides midagi erakordset, aga muid alkohoolseid jooke pakkuma ei hakka

 (20)
McDonalds' Baltikumi juht: õlle müük pole meie restoranides midagi erakordset, aga muid alkohoolseid jooke pakkuma ei hakka
Baltimaade McDonald’si restoranide tegevdirektor Vladimir Janevski.Foto: Ilmar Saabas

McDonald's Baltikumi tegevdirektor Vladimir Janevski sõnas, et tegelikult pole nende restoranides õlle müük midagi erilist ja näiteks Leedus on seda juba aastaid tehtud. Eestis McDonald'sites hakati tänasest õlut müüma.

Janevski sõnul on McDonald’s kogu perele ja seega võtavad nad arvesse kõigi peeliikmete ootusi.

"Seetõttu hakkasime me alates tänasest pakkuma kõigis kümnes Eesti McDonald’s restoranis legendaarset Eesti õlut, Saku Originaali," ütles ta.

Ta lisas, et, McDonald’si restoranides õlle müümine ei ole tegelikult sugugi erakordne nähtus. "Meie restoranides on juba ammu õlut müüdud ning meie Balti naaberriikidest müüakse Leedu restoranides õlut juba kaheksa aastat."

Kas McDonald's kavatseb ka alkohoolsete jookide valikut laiendada? "Iseenesest mõistetavalt ei reklaami me õlut ühelgi moel ja alkohoolsete jookide valikut laiendada ei ole meil plaanis," ütles Janevski.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias