Millal ometi? Lidli avamisaja ümber on endiselt saladuseloor, hetkel otsitakse juba kauplustesse töötajaid

 (105)
Millal ometi? Lidli avamisaja ümber on endiselt saladuseloor, hetkel otsitakse juba kauplustesse töötajaid
Lidli kauplus.Scanpic

Lidl hoiab põnevust ja ei soostu välja ütlema, millal Saksa odavpoekett Eestis oma kauplused külastajatele avab. Küll aga on töötajate otsingutega jõutud niikaugele, et otsitakse juba kaupluse juhataja asetäitjaid.

Lidli Katrin Seppel pressiesindaja jääb sama vastuse juurde, mille ta mõned kuud tagasi andis. Poekett kavatseb turule siseneda hooga ning avada mitu poodi korraga. "Praegusel hetkel võime öelda, et ettevalmistused on läinud plaanipäraselt. Avamisaega on hetkel veel liiga vara kommenteerida," ütles Seppel Kasulikule.

Tööportaalis otsitakse hetkel poejuhataja asetäitjaid viide Eesti linna - Tallinnasse, Narva, Jõhvi, Tartusse ja Pärnusse. Töökuulutusest selgub, et kandideerija peab valmis olema kuni 11-kuuliseks väljaõppeks välismaal.

Mõni kuu tagasi uuriti Lidlilt samuti seda, kuhu täpselt nende poed Eestis tulevad. "Arendame Eestis oma poevõrgustikku, kuid praegusel hetkel ei avalda me lõplikku poodide arvu ega nende asukohti," hoidis Seppel poodide täpsete asukohtade ees samuti saladuseloori.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias