Mis juhtus esmaspäevasel Nordica lennul Tallinnast Viini? Kõigepealt lend hilines, seejärel kukkus pardateenindaja kokku

 (33)
Lennukid lennujaamas
Lennukid lennujaamasFoto: Andres Putting

Nordica lend hilines meeskonnaliikme hilise vahetusega, kuid mured sellega veel ei lõppenud.

Lennukil viibinud naise sõnul hilines kõigepealt reis ja siis kukkus päästvesti esitlusel stjuardess kokku. Stjuardess sai pardal väidetavalt arstiabi, kuid pole kindel, mis täpsemalt juhtus.

"Paljudel oli järgmine reis Viinist edasi planeeritud, millele ei jõudnud. Ootasime lennukis pikalt, kokpiti juures olev WC ei töötanud," kurtis reisija.

Selgitab Nordica turunduse projekti- ja sisekommunikatsiooni juht Moonika Oras

Kinnitame, et 20.08 Tallinn-Viin lend hilines 1 tund ja 17 minutit seoses hilise meeskonnaliikme vahetusega. Nordica hüvitab kõik hilinemisest põhjustatud ebamugavused vastavalt Euroopa liidu määrustele. Ükski reisija ei loobunud lennust. Vabandame oma reisijate ees hilinenud lennu pärast.

Oleme alati tänulikud igasuguse tagasiside eest. Saatsime lennuki täiendavasse hooldusesse ning tualett on tänaseks korras.

Halva enesetunde üle kurtnud stjuardessiga on samuti kõik hästi, delikaatsete isikuandmete kaitsest lähtudes me täiendavaid kommentaare anda ei saa.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias