Mitmed Eesti reisikorraldajad peatasid kõik välisreisid

 (5)
Viking Stari reisijad lahkuvad Tallinnast
Foto on illustratiivne.Foto: Andres Putting

Mitu reisikorraldajat on teatanud kõikide välisreiside peatamisest.

Tulenevalt Eestis kehtestatud eriolukorrast ja tuginedes Eesti Välisministeeriumi ohuhoiatuse muutumisele ning eriteatele 14.03.2020, peatab Novatours Egiptuse ja Tenerife reisid alates tänasest (14.03.2020) kuni aprilli keskpaigani (15.04.2020). Sihtkohas olevad kliendid tuuakse Eestisse plaanipäraselt.

Reisijad, kellel on broneeritud 14.03-15.04.2020 kuupäevadeks pakettreis ja/või lennupilet Hurghadasse, Sharm el Sheikhi ja/või Tenerfile, saavad vahetada oma reisid teiste sama suuna väljumiste või mõne muu Novatoursi sihtkoha/ lennupileti vastu.

Seotud lood:

Reisijatega, kellel on broneeritud pakett või lennupiletid erimeetmetest mõjutatud reisidele, võtame individuaalselt ühendust reiside muutmiseks ja alternatiivsete lahenduste leidmiseks alates esmaspäevast, 16.03.2020.

Mõistame, et koroonaviiruse levik ja eriolukord on muutnud kõiki murelikuks. Reageerime muutunud olukorrale vastavalt ja järgime valitsuse ning teiste pädevate ametiasutuste, nagu Terviseamet ja Välisministeerium, soovitusi ja ohuhinnanguid. Lisaks riiklikele ametiasutustele oleme igapäevaselt ühenduses oma heade partneritega ja esindajatega sihtkohtades. Võimalikest muutustest ja muudatustest teavitame koheselt. Kõigis oma tegevustes lähtume eelkõige sellest, et reisijad oleks kaitstud ja hoitud.

Kidy Tour peatab alates 17. märtsist lennud Hurghadasse, TEZ Tour vähendab Sharm El Sheikhi ja Hurgada reise alates 26. märtsist.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

 • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
 • Olulised telefoninumbrid:
  • 1247 – Käitumisjuhised eriolukorras toimetulekuks ja koroonaviirusega seotud küsimustes (24h, tasuta)
  • 1220 – Perearsti nõuandetelefon eesti ja vene keeles, pakub meditsiinialaseid nõuandeid ja konsultatsiooni (24h, tasuta)
  • 53 01 9999 – Välisministeeriumi konsulaarinfo, kui oled välismaal hätta jäänud (24h)
  • 112 – Hädaabinumber kiirabi, pääste ja politsei kutsumiseks (24h, tasuta)
 • COVID-19 sümptomid on sarnased gripi sümptomitele. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused.
 • Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
 • Valitsus kehtestas viiruse kiire leviku tõttu 1. maini eriolukorra. Loe lähemalt, mida see kaasa toob!
 • Pärast välismaalt naasmist peavad nii Eesti elanikud kui ka välisriigi kodanikud olema kaks nädalat isolatsioonis. Loe lähemalt Välisministeeriumi kodulehelt!
 • Loe lähemalt koroonaviirusest Terviseameti kodulehelt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias